obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vyhrál milion a narodil se mu syn
Životní týden má za sebou Brit Kenny Ashton. Vyhrál milion liber. Ještě se ani nestihl vzpamatovat z toho, jaké měl štěstí a narodilo se mu dítě. Jen dva dny po výhře mu žena Gillian porodila syna. V jednom jediném týdnu tak musel Kenny zvládnout dvě vydatné oslavy.

Pořád nemůžu uvěřit tomu, že se to stalo zrovna mně. Zažívám pestrou škálu emocí – od šoku, přes rozrušení, po radost,“ popisuje své pocity výherce.
 

Brit si nevsadil jen tak sám od sebe. Jako už mnoha vítězům před ním, i jemu se zdál sen, že vyhrál v Národní loterii. Hned ráno se proto rozhodl, že zkusí štěstí. „Během obědové pauzy jsem vyběhl do obchodu a koupil si los. Vzal jsem ze stojanu první, na který jsem se podíval. Nijak zvlášť jsem se nerozmýšlel,“ říká Kenny.
 

Los okamžitě, ještě v supermarketu, setřel. Nejdřív bylo jasné, že vyhrál pět liber. Prý ho to potěšilo. „Pokračoval jsem ve stírání a nemohl tomu vůbec uvěřit – objevila se tam výhra jeden milion liber,“ dodává Brit.
 

Hned potom, co mu výhru potvrdili, začal měnit svůj život. A nebyl by to asi správný chlap, kdyby si jako první nekoupil auto. Nešlo ale o žádný sporťák. Novopečený otec pořídil sedmimístného Forda pro svou rodinu. Kenny je totiž už pětinásobný otec a užívá si prý pocit, že může vyrazit se všemi dětmi na dovolenou v jednom autě. Nový vůz taky dostala jeho žena.
 

I přes to, že je milionář, chce Brit i nadále pracovat a dál bude prodávat okna a dveře. „Ještě nechci odejít z práce. Díky výhře bude pro celou mou rodinu všechno jednodušší,“ říká Kenny.

Kromě toho, že koupil dvě nová auta přemýšlí, co s penězi dál. „Pořád plánujeme, za co peníze utratíme. Na špici našeho seznamu ale určitě bude nový dům,“ říká milionář.

Foto: Mirror.com.uk

Přečtěte si také