obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vyhrál miliardy v Euromilionech. Na zahradě si udělá hudební festival
Výhru v loterii můžete investovat nebo utratit za věci, které máte rádi. Korunový miliardář Adrian Bayford miluje hudbu, a tak se domluvil s pořadateli Cambridge Rock Festival, že letošní ročník proběhne u něj za domem.
Adrian Bayford (46) vyhrál v roce 2012 v Euromilionech astronomickou částku. Za svůj tiket získal 148 milionů liber, tedy přes 4,7 miliardy korun. S takovými penězi si už člověk může dělat opravdu co chce, a Adrian začal tím, že si pořídil slušné bydlení za v přepočtu 180 milionů korun.

Pro většinu z nás by bylo asi noční můrou dělat v takhle drahém domě večírek. Navíc takový, kam přijdou tisíce lidí. Adrian má ale rád hudbu, a tak se domluvil s organizátory rockového festivalu v Cambridge, že jim pronajme svoji zahradu. Na oplátku se tím zviditelní jeho hudební obchod.

Letošní ročník hudebního festivalu se bude vedle Bayfordovy rezidence konat od 3. do 6. srpna. Seznam hudebníků, kteří vystoupí, zatím není známý.

Zdroj foto: express.co.uk

Říkáte si, že by vám tohle manželka asi nedovolila? Adrian se na tohle už nemusí nikoho ptát. Jeho žena od něj odešla. Právě po rozvodu se přestěhoval do svého nového „panství“. Tam si může v klidu pořádat večírky nebo celé hudební festivaly.

Přečtěte si také