obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vyhrajte miliardu v Eurojackpotu a žijte 2 roky v nejdražším hotelu světa

Co byste si koupili, kdybyste vyhráli víc než miliardu korun právě vy? Máme pro vás tip, jímž je nejluxusnější a nejdražší hotel planety. Noc tu stojí 1,64 milionů korun, apartmá byste si tak mohli pronajmout na 665 nocí, tedy téměř dva roky. Pojďte se podívat, jak vypadá skutečný luxus.

_Terasa_600x500.jpg

Nejdražší apartmá světa najdete v Hotelu President Wilson. Ten kupodivu neleží nikde na Bahamách nebo v Las Vegas a my Češi ho máme coby kamenem dohodil. Hotel najdete ve švýcarské Ženevě přímo na břehu Ženevského jezera. Fantastické výhledy jsou proto zaručené; teleskop na terase pro tyto účely nechybí.

_Vyhled_600x500.jpg

O úžasný výhled nebudete ochuzeni ani z obývacího pokoje. S rozlohou přes 230 metrů čtverečních lze o této místnosti s trochou nadsázky říct, že je větší, než většina bytů a domků v Česku.

_Kulecnik_600x500.jpg

Celá suita má rozlohu přes 1 672 metrů čtverečních, a tak je jasné, že tu nejsou jen ložnice, koupelny nebo jídelny. Designéři mysleli i na zábavu ve velkém stylu. Pro tyto účely je tu klavír značky Steinway i obří zábavní zóna, jíž dominuje kulečník od firmy Brunswick z roku 1930.

_Loznice_600x500.jpgLuxusní apartmá, o němž je řeč, se rozkládá na celém osmém patře hotelu. V minulosti tu přespali třeba Bill Clinton, Tony Blair, Bill Gates, Michael Jackson nebo král Saudské Arábie. Ti všichni tu bydleli jen pár dní, s výhrou Eurojackpotu si ale honosný prostor budete moct užívat skoro 2 roky a nebo si ho užijte jen na pár dní a oslavte tak svojí výhru.

Dekoratéři mysleli i na fanoušky sportovních přenosů nebo milovníky večírků za doprovodu hudební produkce. Těm je určena špičková plasmová televize značky Bang & Olufsen, která s úhlopříčkou 103 palců patří k těm největším na světě.

_Virivka_600x500.jpg

Až budete mít dost zábavy a zatoužíte po relaxaci, zamiřte do koupelny. Nechybí v ní obří vířivka s dechberoucím výhledem na Ženevské jezero ani jacuzzi. Samozřejmostí jsou kosmetické doplňky renomované značky Hermés.

_Piano_600x500.jpg

Chcete tohle všechno zažít na vlastní kůži? Není nic jednoduššího, než si vsadit Eurojackpot a už v pátek vyhrát celkem 1,092 miliardy korun! Do hry se můžete zapojit i díky online sázce na pár kliknutí a to na tomto odkaze.

_Obyvak_600x500.jpg

Jestli nevíte, jaká čísla vsadit a nechcete volit náhodný tip na terminálu, máme pro vás jednoduchého pomocníka. Ten umí vaše sny převést na čísla. Jestli toužíte po nadupaném auťáku, zvolte číslo 11, nový domov má šťastné číslo 7. Číslice 17 je synonymem krásné dovolené a třináctka pak splní sen být pořádně slavný. Ověřte si, jaké sny zobrazují vaše šťastná čísla, v jednoduchém online pomocníku Sazky na tomto odkazu.

Přečtěte si také