obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vyhrajte 173 milionů v Superjackpotu a buďte rozmařilí jako celebrity

Ve Sportce je teď přes 173 milionů korun. Už víte, co byste si koupili, kdybyste je vyhráli právě vy? Tady je inspirace přímo od celebrit.

Jestli dnes vyhrajete Superjackpot Sportky (vsadit si můžete online!), který činí rovných 173,8 milionů korun, jistě vám začne zcela nový život. Ještě předtím, než budete přemýšlet nad tím, jestli se vám do ulice vejde už osmé auto, nebo jestli není hloupost koupit si skoro stejnou kabelku za desetitisíce, jakou už máte týden, čtěte dál. Celebrity jako Madonna nebo Angelina Jolie vám totiž ukáží, jak dokáží být v utrácení kreativní. Tady je 6 příkladů.

Lady Gaga a detektor duduchů

sazka01-(1).jpg

I když se na první pohled zdá, že americkou zpěvačku Lady Gaga nedokáže zastavit vůbec nic, opak je pravdou. Jejím slabým místem jsou totiž duchové, z nichž má až panický strach. Nezdráhala se tedy ani investovat 1,86 milionů korun, aby si pořídila detektor duchů, jímž nechává prozkoumat každý stadion, kde vystupuje. A najímá si prý také duchařské odborníky, kteří duchy hledají v každém hotelovém pokoji ještě dřív, než do něj vstoupí.

Angelina Jolie a olivový strom jako důkaz lásky

sazka02.jpg

Ještě v době, kdy mezi americkou herečkou Angelinou Jolie a jejím partnerem Bradem Pittem bylo všechno jako na růžovém obláčku, slavili oba společná výročí ve velkém stylu. Třeba v roce 2010 dostal Brad od Angeliny ke sv. Valentýnu olivu. Tedy olivový strom, jenž byl určen pro jejich milionářskou rezidenci ve Francii. A zaplatila za něj neuvěřitelných 320 tisíc korun. Podle těch, kdo měli olivovník možnost vidět, jde ale o strom zcela mimořádných kvalit.

Bono Vox a jeho divotvorný klobouk

sazka03.jpg

Zpěvák rockových U2 Bono Vox je známý jako peprný kritik politiků, bojovník za životní prostředí i štědrý filantrop. Do médií ale občas proniknou i zprávy, které mu karmu trošičku kazí. Třeba ta o jeho klobouku. Bylo nebylo, jednoho dne odjel Bono do Itálie, kde zjistil, že klobouk nechal doma. Nezdráhal se mu proto zaplatit letenku do první třídy za 35 tisíc, aby oblíbenou pokrývku dostal na místo včas. Povedlo se a klobouku se dokonce dostalo takové cti, že místo sedačky letěl přímo v kokpitu s kapitánem letu. Jestli jako jiní cestovatelé první třídy dostal i šampaňské, se už média nezmiňují.

Madonna pije jen výhradně svěcenou vodu

sazka04.jpg

O tom, že se Madonna dala na židovskou mystiku kabalu, byly popsány už stovky kilogramů papíru. Pravověrný životní styl ale bere opravdu vážně: za svěcenou vodu, jíž pije ona i celá její rodina, každý rok utrácí skoro 2,5 milionu korun. S výhrou balíku peněz, jaký je teď ve Sportce, si její pravověrnost můžete ověřit na vlastní oči: za bezmála 21 milionů vám totiž přijede zahrát třeba k vám na zahradu.

Mike Tyson a vana za pořádnou dardu

sazka05.jpg

Mike Tyson je jistě nejextravagantnějším boxerem všech dob. Ještě předtím, než v roce 2003 vyhlásil osobní bankrot, si ale užíval bujarého života. Třeba v roce 2003 koupil své novomanželce Robin Givensové vanu zářící luxusem. S cenovkou 41 milionů korun. Proto asi nikoho neudiví, že nakonec skončil s dluhem bezmála 785 milionů.

Paris Hilton a luxusní psí bouda světa

sazka06.jpg

Dědička hotelové impéria Paris Hilton je známou milovnicí psů. Mezi její oblíbené rasy patří čivavy, bišonci a vůbec všechny malé odrůdy. Udělat svým mazlíčkům radost dá ale občas trochu zabrat. A tak si Paris vyhrnula rukávy a po značném úsilí to dokázala: pro své čtyřnohé miláčky navrhla zmenšeninu vlastního domu. Realizace projektu ji stála 6,7 milionů korun, zato pejsci tu mají nábytek od návrhářů, balkónky i odpočívárny a také vlastní klimatizaci.

Přečtěte si také