obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výhra pomůže jejich nemocné dceři
Adam a Amy procházejí těžkou životní zkouškou. Narodila se jim vážně nemocná dcera. Oba mladí manželé na chvíli ztratili víru v lepší zítřky. Když bylo jejich dceři osm měsíců, začalo být v rodině zase trochu veseleji. Britský pár vyhrál milion liber a zase věří, že může být i líp.
„Nevěřím v osud, ale toto není náhoda. Krátce poté, co se narodila naše dcera, která potřebuje péči čtyřiadvacet hodin denně se stane něco, co to sice nespraví, ale hodně nám to pomůže zajistit pro ni ty nejlepší lékaře a komfort,“ říká Adam, pro kterého je výhra velkou úlevou.

„Rozhodli jsme se, že se bude žena o dceru starat, a že skončí v práci. Vydělávání peněz tak zůstalo na mě. Dělal jsem, co jsem mohl, ale pořád to nestačilo. Jeden měsíc jsem měl dokonce šedesát hodin přesčasů,“ popisuje svou životní situaci Adam.

Story-1-obr-httpwww-kentonline-co-uk.jpg

Peníze jejich dceři zdraví nevrátí, přesto můžou mnohem klidněji jezdit do Londýna k lékaři. Dřív si musel Adam brát neplacené volno a rodina přicházela o peníze. Taky dceru hned nechali zařadit do několika drahých lékařských programů.

V tomto případě tedy ani tradiční otázka, co si za peníze koupíte, nepadla. Tady jsou peníze bezpochyby potřeba.

I na tomto příběhu vidíte, že nikdy nevíte, kdy se může život aspoň z části otočit k lepšímu.
 

Přečtěte si také