obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výhra na nová kolena!
Postarší manželský pár Tonny a Greta Doddovi z Anglie se radoval z vítězství ve hře Lotto. Osud této dvojici nadělil rovných 2,4 milionu liber (asi 83 milionů korun). Zajímavé je ovšem především to, k čemu Doddovi použili část peněz…

Hned, když taxikář v důchodu Tony a jeho žena Greta zjistili, že skutečně v loterii vyhráli objednali se na soukromou kliniku na operaci kolenou. Ano, rychlé auto nebo cesta kolem světa zrovna nebyli na jejich seznamu nejvytouženějších přání. Ke štěstí totiž potřebovali vyměnit opotřebovaná kolena za nová.

Tony už nemohl ujít ani deset metrů a díky operaci se vrátil zpět ke svému oblíbenému golfu. Greta, které oteklá kolena taky nedovolovala příliš pohybu, se díky novým kloubům vrátila k plavání, které má tolik ráda. Pár znovu oprášil taneční boty, vrátil se na parket a znovu si mohl užívat plesy i svůj oblíbený waltz.

Manžele ale prohlásili, že operace kolen byla velmi bolestivá a zřejmě to byl i nejhorší společný zážitek, který během zhruba 50 letého manželství pár zažil. Proto se manželé rozhodli udělat si přeci jen radost a svůj pronajatý třípokojový dům vyměnili za velkou vilu.

Výherní čísla manželů byla 3, 10, 21, 25, 29 a 49.

Jaká jsou vaše šťastná čísla?

 

Přečtěte si také