Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Výhra mu splnila sen, teď dělá sendviče

Výhra mu splnila sen, teď dělá sendviče
Někdo má rád vdolky, jinej zase holky. No a někdo se může utlouct po sendvičích, třeba těch od řetězce Subway. To je případ Yancy Hickse, který hned věděl, co s vyhranými penězi.

Každý máme nějaký sen. Někdo se drží při zemi a stačí mu třeba jednou v životě vyrazit k moři nebo se podívat na nějaké zajímavé místo. Někdo má sny neurčité, žije okamžikem a čeká, co mu život naservíruje. A pak jsou lidé, kteří mají cíle s konkrétními obrysy, cíle, které byste rozhodně neoznačili jako všední. Když v roce 2008 v loterii získal jackpot ve výši 1 milionu dolarů (asi 20 milionů korun), Yancy Hicks se nijak nerozpakoval a koupil si pobočku rychlého občerstvení řetězce Subway.

Hamburgery vyměnil za sendviče

Podle svých slov si Yancy Hicks tímto nevšedním nákupem splnil dávný sen. A při pohledu na jeho životopis vlastně rozjezd byznysu s rychlým občerstvením dává naprostý smysl. Muž totiž předtím celých 26 let pracoval ve společnosti McDonald´s – zkušeností měl tedy na rozdávání. Kromě pobočky Subway si Hicks dopřál už jen jednu drobnost – červený sporťák značky Corvette – a s vervou se pustil do prvního sendviče.

Máte také nějaký netradiční sen? Do jakého oboru byste se sami vrhli? Zkusili byste také gastronomii nebo vás láká něco úplně jiného? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem!

Přečtěte si také