obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výhra mu splnila sen, teď dělá sendviče
Někdo má rád vdolky, jinej zase holky. No a někdo se může utlouct po sendvičích, třeba těch od řetězce Subway. To je případ Yancy Hickse, který hned věděl, co s vyhranými penězi.

Každý máme nějaký sen. Někdo se drží při zemi a stačí mu třeba jednou v životě vyrazit k moři nebo se podívat na nějaké zajímavé místo. Někdo má sny neurčité, žije okamžikem a čeká, co mu život naservíruje. A pak jsou lidé, kteří mají cíle s konkrétními obrysy, cíle, které byste rozhodně neoznačili jako všední. Když v roce 2008 v loterii získal jackpot ve výši 1 milionu dolarů (asi 20 milionů korun), Yancy Hicks se nijak nerozpakoval a koupil si pobočku rychlého občerstvení řetězce Subway.

Hamburgery vyměnil za sendviče

Podle svých slov si Yancy Hicks tímto nevšedním nákupem splnil dávný sen. A při pohledu na jeho životopis vlastně rozjezd byznysu s rychlým občerstvením dává naprostý smysl. Muž totiž předtím celých 26 let pracoval ve společnosti McDonald´s – zkušeností měl tedy na rozdávání. Kromě pobočky Subway si Hicks dopřál už jen jednu drobnost – červený sporťák značky Corvette – a s vervou se pustil do prvního sendviče.

Máte také nějaký netradiční sen? Do jakého oboru byste se sami vrhli? Zkusili byste také gastronomii nebo vás láká něco úplně jiného? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem!

Přečtěte si také