obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vyhlášené tortily ji dovedly k milionům
Catalina Denistonová si po cestě pro vyhlášenou pochoutku koupila stírací los. Teď je o milion dolarů bohatší!

Žena z Kalifornie byla zrovna na návštěvě u rodičů. „Otec dostal hlad a poslal mě pro přísady do jeho vyhlášených tortil. Trval na tom, že musejí být ze supermarketu Gong´s a tak jsem šla,“  popisuje Catalina Denistonová, které je 41 let.

V hale obchodního domu stál automat na stírací losy, kam se Catalina rozhodla vhodit 20 dolarů. „Vypadal tak opuštěně, že jsem to prostě musela zkusit a koupila si dva stírací losy,“  vysvětluje žena.

S ingrediencemi pro otce i oběma losy se vydala zpět k rodičům. „Když jsem si pochutnávala na otcových tortilách, začala jsem stírat a skoro jsem se udusila! Došlo mi, že jsem vyhrála pořádný balík. Los jsem posunula k otci, který jedl vedle mě a zeptala se ho: Tati, kolik jsem to vyhrála?,“  vysvětluje Catalina. Jakmile otec přečetl milionovou částku, začali se s dcerou objímat a poskakovat radostí.

Pořád si to ještě úplně neuvědomuji a ještě teď se třesu. Co s penězi udělám, zatím vůbec netuším, ale asi začnu nějakou hezkou dovolenou. Vždycky jsem chtěla jet na Havaj,“  těší se milovnice tortil Catalina.

Přečtěte si také