Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Výherkyně zážitkového losu si vybrala labyrint

Výherkyně zážitkového losu si vybrala labyrint
Paní Lucie chtěla dopřát své rodině něco nezapomenutelného a tak koupila hned tři Zážitkové losy najednou. V jednom z losů se 3 výherní symboly Z skutečně skrývaly a radost z nevšední výhry byla obrovská.


 
Zážitků a zájezdů máme v katalogu velké množství a je jen na výherci, který si vybere, nebo jestli si vymyslí nějaký vlastní. Výherkyně Lucie se rozhodla, že radost z výhry dopřeje svému synovi a dala mu vybrat, jestli chce využít peníze a koupit si nový počítač, nebo jestli si raději vybere zážitek.Syn si obratem otevřel webovou stránku s nabídkou zážitků a dilema bylo rázem vyřešeno. "Docela rychle bylo rozhodnuto mezi počítačem a dobrodružstvím. Syn si vybral zážitek s názvem Tajemná tma, který chce podniknout se svými kamarády, protože je to zážitek až pro čtyři osoby. Moc se už těší," pověděla nám výherkyně Lucie, která losy miluje a neváhá vyzkoušet každou novinku ze Sazka losů. O Zážitkových losech se dozvěděla z informačního emailu o novinkách, které Sazka jejich věrným hráčům pravidelně zasílá.
 

Unikni z labyrintu temných chodeb

Právě takový zážitek teď na výherce čeká. S kamarády se ocitnou v labyrintu temných a běžně nepřístupných chodeb, ve kterých pomocí dohořívající svíce a staré nepřesné mapy musí najít cestu k východu. Tenhle zážitek otestuje odvahu všech kamarádů. Zvládnou se dostat ven z tajemného podzemí dřív, než jim dohoří pochodeň?Bavil by vás takový zážitek nebo byste raději prožili něco jiného z výherní bronzové kategorie?

Přečtěte si také