obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherkyně zážitkového losu si vybrala labyrint
Paní Lucie chtěla dopřát své rodině něco nezapomenutelného a tak koupila hned tři Zážitkové losy najednou. V jednom z losů se 3 výherní symboly Z skutečně skrývaly a radost z nevšední výhry byla obrovská.


 
Zážitků a zájezdů máme v katalogu velké množství a je jen na výherci, který si vybere, nebo jestli si vymyslí nějaký vlastní. Výherkyně Lucie se rozhodla, že radost z výhry dopřeje svému synovi a dala mu vybrat, jestli chce využít peníze a koupit si nový počítač, nebo jestli si raději vybere zážitek.Syn si obratem otevřel webovou stránku s nabídkou zážitků a dilema bylo rázem vyřešeno. "Docela rychle bylo rozhodnuto mezi počítačem a dobrodružstvím. Syn si vybral zážitek s názvem Tajemná tma, který chce podniknout se svými kamarády, protože je to zážitek až pro čtyři osoby. Moc se už těší," pověděla nám výherkyně Lucie, která losy miluje a neváhá vyzkoušet každou novinku ze Sazka losů. O Zážitkových losech se dozvěděla z informačního emailu o novinkách, které Sazka jejich věrným hráčům pravidelně zasílá.
 

Unikni z labyrintu temných chodeb

Právě takový zážitek teď na výherce čeká. S kamarády se ocitnou v labyrintu temných a běžně nepřístupných chodeb, ve kterých pomocí dohořívající svíce a staré nepřesné mapy musí najít cestu k východu. Tenhle zážitek otestuje odvahu všech kamarádů. Zvládnou se dostat ven z tajemného podzemí dřív, než jim dohoří pochodeň?Bavil by vás takový zážitek nebo byste raději prožili něco jiného z výherní bronzové kategorie?

Přečtěte si také