obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherkyně 20 milionů si řekla, že od teď už bude pracovat jen pro radost
Do Královehradeckého kraje putuje výhra 20 876 532 milionů korun. Důležitá není částka, ale to, co výherkyni umožní.
Výherkyně z Královéhradecka je dlouholetou fanynkou Sportky – poprvé si koupila tiket před 40 lety. Od té doby prý sází minimálně 2x do měsíce. A v říjnu vyhrála nádhernou částku 20 876 532 korun. Výhře nevěřila a raději si vsazená čísla několikrát přejela očima, jestli ji nešálí zrak. Nešálil, čísla byla přesně taková, jako na televizní obrazovce. A necelých 21 milionů bylo doma.
 
Žena středního věku tak přiznává, že si bude moci koupit, co chce a život bude mít jednodušší. Nejen pro sebe, ale i pro svého manžela a děti. S nimi bude určitě cestovat a přestěhuje se do lepšího bydlení. Část výhry chce také věnovat na charitu. Řekla si, že už nebude pracovat pro peníze, ale bude dělat jen věci pro radost.
 
A v tomhle zajímavém postřehu vidíme velkou moudrost. Peníze nám štěstí nepřinesou, štěstí přinese až to, jak s nimi naložíme. Dělat věci, které nás baví a nemuset se stresovat prací, která člověka vůbec nenaplňuje (ale potřebuje ji), to je ta hlavní výhra. Miliony ve Sportce jsou jenom cestou, ale ten cíl si musí stanovit každý z nás.

Občas si vsadit a zkusit štěstíčko, je docela dobrý začátek.

Přečtěte si také