Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Výherkyně 20 milionů si řekla, že od teď už bude pracovat jen pro radost

31.01.2018 / 08:23
Do Královehradeckého kraje putuje výhra 20 876 532 milionů korun. Důležitá není částka, ale to, co výherkyni umožní.
Výherkyně z Královéhradecka je dlouholetou fanynkou Sportky – poprvé si koupila tiket před 40 lety. Od té doby prý sází minimálně 2x do měsíce. A v říjnu vyhrála nádhernou částku 20 876 532 korun. Výhře nevěřila a raději si vsazená čísla několikrát přejela očima, jestli ji nešálí zrak. Nešálil, čísla byla přesně taková, jako na televizní obrazovce. A necelých 21 milionů bylo doma.
 
Žena středního věku tak přiznává, že si bude moci koupit, co chce a život bude mít jednodušší. Nejen pro sebe, ale i pro svého manžela a děti. S nimi bude určitě cestovat a přestěhuje se do lepšího bydlení. Část výhry chce také věnovat na charitu. Řekla si, že už nebude pracovat pro peníze, ale bude dělat jen věci pro radost.
 
A v tomhle zajímavém postřehu vidíme velkou moudrost. Peníze nám štěstí nepřinesou, štěstí přinese až to, jak s nimi naložíme. Dělat věci, které nás baví a nemuset se stresovat prací, která člověka vůbec nenaplňuje (ale potřebuje ji), to je ta hlavní výhra. Miliony ve Sportce jsou jenom cestou, ale ten cíl si musí stanovit každý z nás.

Občas si vsadit a zkusit štěstíčko, je docela dobrý začátek.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět