obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherci Cesty kolem světa
Během podzimu jste mohli vyhrát v Eurojackpotu i Cestu kolem světa. Výhry jsou rozdány a my přinášíme první vyprávění některých našich výherců. Cestu kolem světa si výherci můžou ušít přímo na míru, jediným limitem jim je částka půl milionu korun.

Paní Alena si vsadila s manželem hned týden po svatbě

Novomanželé si vsadili čísla, která tipovala celá rodina už na svatbě. "Manželovo oblíbené číslo je devět, tak jsme se rozhodli vsadit si až následující pátek, což bylo 9. 9. 2016 a my opravdu vyhráli," popisuje šťastná výherkyně.

Plán svatební cesty už mladí manželé sice měli, ale Cesta kolem světa jim plán rozhodně příjemně pozmění a hlavně rozšíří. Původně totiž chtěli jet na Floridu, teď si ale cestu doplní o exotiku v podobě výletu na Maledivy nebo Maricius. 


Cesta kolem světa mu přišla jako fajn šancePan Jan pochází z Moravskoslezského kraje a sází jen občas. Jestli vsadit nebo nevsadit se rozhoduje podle výše jackpotu. Tentokrát se ale dozvěděl od kamaráda o Cestě kolem světa, a to mu přišlo jako fajn šance a důvod dojít k terminálu.

Zpráva o výhře přišla, až když se vrátil z dovolené. "To bylo velmi příjemné překvapení. Co je lepší než po návratu z dovolené hned plánovat další cestování. Moc se těším, že splním sen svému synovi, který už dlouho sní o cestě do Londýna, protože se učí anglicky," vyprávěl nám Jan, když si přebíral svou výhru. Další dovolená pak bude s celou rodinou a směřovat bude do teplých krajin, aby si užili moře, pláží, hor i poznávání okolní krajiny.

 
O výhře Cesty kolem světa se dozvěděla už v aplikaci, ale neuvěřila až než si vše ověřila u terminálu
Paní Brigita se často dívá na cestopisy a alespoň na dálku poznává různá zákoutí ve světě. Jít si vsadit Eurojackpot, když se hrálo o Cestu kolem světa, jí přišlo jako hezká příležitost pokusit se splnit si sen o cestování. A zdánlivě neuvěřitelné se stalo skutečností. Výherkyně Brigita teď s přítelem vyrazí na Nový Zéland, pak navštíví Maledivy, Brazílii a Chile, nejvíc se těší na přírodní rozmanitost jednotlivých destinací.

Přečtěte si také