obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherce z Ústecka si díky Sportce nadělil pod stromeček přes 3 miliony
Jen několik sloupků vsazených ve Sportce v celkové hodnotě 100 Kč přineslo staršímu muži výhru přes 3 miliony korun. Senior si za vyhrané 3 miliony ve Sportce užije luxusní dovolenou.
Gratulujeme do Ústeckého kraje, odkud je výherce prvního pořadí Šance. Sázející si krátce před Vánoci vsadil 4 sloupce Sportky, do kterých vyplnil svá vlastní čísla. A přidal i Šanci, díky níž je teď bohatší o 3 104 060 korun.

Několikamilionová výhra byla pro šedesátníka velkým překvapením:

„Hned potom, co se v televizi vylosovala čísla, jsem začal tušit, že jsem možná vyhrál. Teprve ve chvíli, kdy jsem si sázenku několikrát překontroloval, jsem tomu ale začal věřit,” přiznal se smíchem výherce

Šel pro noviny, vyhrál miliony

Ženatý muž, který má početnou rodinu, sází pravidelně už více než 20 let, jeho nejvyšší výhrou ale zatím bylo  15 000 korun. Výherní tiket tentokrát podal v tabáku, když si šel koupit noviny. 

A co říká s odstupem několika dní na svoji pohádkovou výhru přes 3 miliony korun? V Sazce prozradil, že je šťastnější, protože se výrazně zlepšila jeho finanční situace. A už se těší, jak si splní svůj velký životní sen: poprvé v životě totiž spolu s rodinou vyrazí na krásnou dovolenou do zahraničí, na níž dříve nezbývaly finance.

Ani miliony jej nedonutí přestat chodit do práce

Žádné další významné životní změny ale muž z Ústecka nechystá. Protože ho jeho práce baví, o podání výpovědi v zaměstnání a užívání si milionářského života neuvažuje. A pevně také věří, že ani tří milionová výhra, nedokáže změnit jeho charakter. My mu budeme držet palce a přejeme co nejpodařenější dovolenou.

Chcete si i vy splnit své životní touhy a přání? Není nic jednoduššího, než si Sportku vsadit také. Udělat to můžete za pár chvil online právě zde.

Přečtěte si také