obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherce z Hodonínska si díky Sportce splní sen o luxusním vozu
Za výhrou dlouholetého sázejícího stojí skutečnost, že uhodl celé číslo Šance. A možná také trochu neobvyklý úkryt, který pro svoji sázenku zvolil: protože se bál, že ji ztratí, ukryl ji, věřte nevěřte, do sklepa.
Morava má díky Sportce dalšího milionáře.Je jím ženatý muž se dvěma dospělými dětmi, který podle svých slov sází už více než 45 let. Tak velké štěstí, které mu přineslo víc než milion korun, se na něj ale usmálo poprvé: „Štěstí ve Sportce mi zatím tolik nepřálo, mojí nejvyšší výhrou byly dosud 3 000 korun. Nesázím ale jen kvůli výhře, Sportka je pro mě koníček, kterému se věnuji aspoň dvakrát měsíčně,” popisuje své sázkařské návyky sympatický muž.

Výherní tiket podal na benzínové pumpě. Když vyhrál, svému štěstí zpočátku nemohl uvěřit a sázenku si musel několikrát po sobě zkontrolovat. Nakonec se ale potvrdilo, že výhra téměř 1,5 milionu korun náleží právě jemu.

A jaké byly bezprostřední pocity těsně poté, co se o své výhře ujistil? „Byl jsem samozřejmě opravdu šťastný a hned jsem tu zprávu běžel říct své manželce a dalším členům rodiny, abychom to spolu mohli oslavit,” s úsměvem popisuje první minuty v kůži nového milionáře. I tak si ale nemyslí, že by ho výhra nějak změnila, a nehodlá ani nijak měnit svůj život či zvyky.

O tom, jak s výhrou naloží, měl pak Moravan jasno už předtím, než vyhrál. Už dlouho totiž touží po novém automobilu, který by mu i jeho rodině zpříjemnil cestování. „Nějakou dobu si už chceme pořídit nové auto, a tak je jasné, jak s výhrou naložíme,” upřesňuje šedesátník a dodává: „Jsem rád, že se na mě štěstěna usmála ještě o trochu víc, než bylo nutné, a tak se při výběru modelu ani vybavení nebudeme muset tolik uskromňovat,” uzavírá muž.

Toužíte také po novém vozu anebo jen chcete být další, kdo díky Sportce rozšíří počet milionářů? Vsaďte si online!
 

Přečtěte si také