obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherce Sportky z Olomoucka sází 20 let a teď vyhrál skoro 16 milionů
Poplatit dluhy, pořídit si lepší bydlení. A protože je náš nový milionář z Olomoucka muž, ani nové auto nesmí chybět. To jsou první plány, jak výherce naloží s 15 578 915 korun, které mu vynesla Sportka. Myslí ale i na charitu.
Rozvedený, avšak šťastně zadaný výherce je vášnivým sázejícím. Nejen, že sází už přes 2 dekády, nevzpomíná si ale dokonce ani na to, že by některé slosování vynechal. Náhodě nic neponechal ani tentokrát a koupil si předplatné hned na 10 losování dopředu. 

Na pobočce Sazky podal výherce plný tiket s tím, že sázel na svá šťastná čísla, což se mu tentokrát víc než královsky vyplatilo. Již v minulosti padaly zajímavé výhry, i tak ale svému obrovskému štěstí nemohl zpočátku vůbec uvěřit. 

„Svoji sázenku jsem si zkontroloval hned několikrát po sobě a s každým dalším porovnáním čísel mi srdce bušilo rychleji a rychleji,” směje se už nyní výherce. „Infarkt jsem nakonec naštěstí nedostal a běžel jsem se o tu radostnou zprávu podělit se svojí partnerkou.”

Výhra téměř 16 milionů korun ho však po prvotním šoku naplnila pocitem štěstí a klidu. Nejen proto, že mu pomůže vyřešit finanční situaci: vedle výše zmíněného nového bydlení či automobilu je teď schopný poplatit veškeré své dluhy a užívat si spokojeného života.

I když je částka víc než velkorysá, výherce z Olomoucka se nebojí, že by se změnil. „Ano, jsem šťastný, ale nemyslím, že bych se díky výhře ve Sportce začal chovat nějak jinak. Nehodlám ani přestat chodit do práce, mé povolání mě baví,” prozrazuje nám. „Spíš mám strach, co moje výhra udělá s charaktery některých mých přátel a známých. To se ale budu muset nechat překvapit,” uzavírá výherce s úsměvem.

Chcete se také díky Sportce dostat na mapu milionářů? Není nic jednoduššího, než zkusit své štěstí! Vsadit Sportku si nyní můžete i online na pár kliknutí a to rovnou zde!
 

Přečtěte si také