obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherce Sportky: Koupím si koloběžku!
Po druhé vsadili a po druhé vyhráli. Novopečený milionář Václav totiž Sportku sází se svým kamarádem, který jinak loterii hraje pravidelně. Zdá se, že svému kamarádovi nosí opravdu štěstí. Jejich první společná výhra byla menší, druhá už přesáhla milion korun.

"Tiket jsem si zkontroloval v Sazka aplikaci. A hned mi bylo jasné, že výhru si chci prostě užít a bavit se. Oba jsme se dohodli, že si kadžý za svou půlku peněz koupíme dopravní prostředek. V jednom případě auto a v druhém případě koloběžku," plánuje výherce Václav K.

Loterijní štěstí se na Václava usmálo v Jihomarvském kraji, kde vsadil v neděli 30. srpna 2015 plný tiket náhodným tipem a z Brna si tak přijel pro výhru celkem 1.006.470 Kč.

V devátém sloupci ve druhém tahu uhodl 5 čísel a navíc číslo dodatkové, což mu příneslo 1.006.370 Kč, k tomu ještě uhodl poslední dvě čísla Šance a připsal si ještě 100 Kč. Milionovou výhrou ale sázení kamarádů prý rozhodně nekončí.

"Tuhle výhru beru jako předkrm a už teď se těším na hlavní chod," vypráví s úsměvem výherce a dodává: "Sportka dělá milionáře, tak zkusíme asi společně s kamarádem i ten Eurojackpot, ať se k nám přikutálí i ta miliarda."

Přečtěte si také