obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherce si vyzvedl svého divokého Mustanga
Na černý pátek 25. listopadu nikdy nezapomene pan Otakar ze středních Čech. Byl jedním z mnoha, které nalákala možnost výhry v mimořádném losování Sportky. Za plný tiket Sportky měli sázející možnost vyhrát černý sportovní vůz Ford Mustang V8 GT Fastback v hodnotě bezmála 1,3 milionu korun.
 
A štěstí se usmálo právě na pana Otakara. „Vůbec jsem tomu nemohl uvěřit, pak jsem si to ověřil na terminálu, a to bylo neskutečné štěstí,“  řekl nám pan Otakar, když si přišel převzít nadupaného sporťáka.Má už s ním své plány. S přítelkyní chystají svatbu, takže v létě se vydají novým Mustangem na svatební cestu do italských Benátek. Pod kapotou je bude doprovázet plných 421 koní.

Pan Otakar je velký hráč, sází pravidelně plný tiket Sportky a prozatím nejvyšší výhrou, kterou si odnesl, bylo 15 tisíc korun. Tentokrát odjel v luxusním voze a bere to jako potvrzení, že hrát a snít o velké výhře se jednoduše vyplatí. „Já sázím hodně už několik let - od Sportky až po losy. Protože vím, že kdo nehraje, nevyhraje,“ dodal s úsměvem.

Vítěznou sázenku podával výherce 13. 11., přesně 13 minut před uzavřením terminálu. A to se říká, že 13 je nešťastné číslo. Příští mimořádná hra je 13. ledna, zkusíte štěstí?

Pan Otakar nám také slíbil, že se nevidíme naposledy, prý si ještě přijde pro Jackpot. Budeme se těšít a gratulujeme.

Vy své štěstí může zkusit ve středu nebo v neděli. Nebo třeba zase v mimořádném losování Sportky. To bude už v pátek 13. ledna 2017.

 

Přečtěte si také