Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Výherce si vyzvedl svého divokého Mustanga

Výherce si vyzvedl svého divokého Mustanga
Na černý pátek 25. listopadu nikdy nezapomene pan Otakar ze středních Čech. Byl jedním z mnoha, které nalákala možnost výhry v mimořádném losování Sportky. Za plný tiket Sportky měli sázející možnost vyhrát černý sportovní vůz Ford Mustang V8 GT Fastback v hodnotě bezmála 1,3 milionu korun.
 
A štěstí se usmálo právě na pana Otakara. „Vůbec jsem tomu nemohl uvěřit, pak jsem si to ověřil na terminálu, a to bylo neskutečné štěstí,“  řekl nám pan Otakar, když si přišel převzít nadupaného sporťáka.Má už s ním své plány. S přítelkyní chystají svatbu, takže v létě se vydají novým Mustangem na svatební cestu do italských Benátek. Pod kapotou je bude doprovázet plných 421 koní.

Pan Otakar je velký hráč, sází pravidelně plný tiket Sportky a prozatím nejvyšší výhrou, kterou si odnesl, bylo 15 tisíc korun. Tentokrát odjel v luxusním voze a bere to jako potvrzení, že hrát a snít o velké výhře se jednoduše vyplatí. „Já sázím hodně už několik let - od Sportky až po losy. Protože vím, že kdo nehraje, nevyhraje,“ dodal s úsměvem.

Vítěznou sázenku podával výherce 13. 11., přesně 13 minut před uzavřením terminálu. A to se říká, že 13 je nešťastné číslo. Příští mimořádná hra je 13. ledna, zkusíte štěstí?

Pan Otakar nám také slíbil, že se nevidíme naposledy, prý si ještě přijde pro Jackpot. Budeme se těšít a gratulujeme.

Vy své štěstí může zkusit ve středu nebo v neděli. Nebo třeba zase v mimořádném losování Sportky. To bude už v pátek 13. ledna 2017.

 

Přečtěte si také