obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherce si díky Sportce zkrotí Ford Mustang

Nejen nový Ford Mustang, který si dlouho přál parkovat před svým domem, ale i pohádková dovolená až do dalekého Japonska. To všechno se splní hráči, kterému doplňkovka Milionový déšť snesla z nebe hned 2 miliony korun.
 

Přečtěte si také: Sportka splní sen mladé rodiny o dovolené v USA

„Jako vášnivý hráč bych se určitě nenazval, vsadím si spíš občas,” začal své vyprávění svobodný muž, když si přišel do budovy Sazky převzít výhru. „Možná proto nebyly doteď moje výhry nijak závratné, pohybovaly se spíš v řádu stokorun. Naposledy to bylo asi 400 korun.”
 

Díky hře o Mustanga byla Sportka jasnou volbou

Protože ale zatím bezdětný muž už dlouho pokukoval po novém autě, v posledních týdnech si občas vsadil Sportku. „Pamatuji si, že se před nedávnem hrálo o Ford Mustang, což je moje vysněné auto. I proto pro mě byla Sportka jasná volba,” směje se čerstvý milionář.

Tiket na zářijové slosování si koupil v trafice, když se tu stavoval pro noviny. „V té době byl zrovna celkem vysoký jackpot a navíc se hrál Milionový déšť, tak jsem si říkal, že by si ta štěstěna konečně mohla sednout i na mě,” popisuje důvody, proč slosování 29. září nevynechal.

A vyplatilo se, i když si zpočátku myslel, že nevyhrál. Tiket si kontroloval přes web, a když do formuláře zadal vsazená čísla, na žádnou výhru to nevypadalo. Jenže pak zadal i číslo Šance a na monitoru se mu ukázalo, že právě ji trefil a je bohatší o dva miliony.
 

„Myslel jsem si, že jsem čísla určitě opsal špatně.”

„Chvilku jsem seděl a byl úplně v šoku. A pak jsem si říkal, že jsem číslo určitě opsal špatně a několikrát ho zkontroloval,” vzpomíná výherce na první okamžiky po výhře. „Až pak jsem tomu konečně začal věřit.”

Od té doby už pár dní uběhlo, a tak si už nový loterijní milionář stačil promyslet, jak s výhrou naloží. „Mustanga jsem sice ve Sportce nevyhrál, ty 2 miliony jsou ale ještě o trošku lepší. Můžu si totiž pořídit nejen svoje vysněné auto, ale také odjet na dovolenou a pořád mi nějaké peníze zbudou,” podotýká mladý muž, který se chystá do exotického Japonska.

Nejen o auta, ale hlavně o desítky a stovky milionů si můžete zahrát ve Sportce. A když si svůj tiket koupíte stejně jako tento výherce v trafice, možná už příště padnou právě ta vaše čísla. Nejbližší tabák s terminálem najdete na naší interaktivní mapě na tomto odkazu

Autor fotografie: Darren Nunis, Unsplash

Přečtěte si také