obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Výherce Cesty kolem světa Petr zamířil na safari
A kam pojedete vy, až zjistíte, že jedna z 10 cest za půl milionu je vaše? Hrát o tenhle exkluzivní zážitek můžete v Eurojackpotu.
Pan Petr část své výhry využil na exotickou cestu do Keni. Během ní s manželkou navštívili safari, což se pro ně stalo nezapomenutelným zážitkem. Měli štěstí, že zrovna jim zvířata zrovna byla nakloněna, a tak si mohli z velké blízkosti prohlédnout slony, lvy či zebry. Samozřejmě si užili i krásně teplé moře a na vlastní oči viděli bílou pláž jako z filmu. Díky výhře v soutěži Cesta kolem světa tak budou mít do konce života na co vzpomínat.

slon.jpg

Jak to celé funguje?

Zapojit se do doplňkové hry o Cestu kolem světa je úplně jednoduché. Stači si vsadit Eurojackpot, což můžete udělat i online zde. Ke každému vsazenému sloupci se vám na tiketu objeví speciální kód a právě tyto kódy losujeme. Cesta kolem světa je vlastně poukázka na svobodné cestování dle svého vlastního uvážení. Od nás získáváte výhru 500 000,- na dovolené vašich snů od CK Fischer, kde si pak své prázdniny domluvíte individuálně dle svých představ. A nebojte, nemusíte utrati půl milionu najednou. Můžete si své prázdniny roložit do celého roku. Tak hodně štěstí.
 

Přečtěte si také