obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vtipkovaly, že budou milionářky. A jsou!
Příští rok touhle dobou budeme milionářky, říkávaly často s úsměvem Brenda a její dcera Julie. A ouha. Měly pravdu. Stačilo tipnout správně pár čísel a vyhrály rovný milion liber,  přepočtu téměř 30 milionů korun.
Přitom na výhru je upozornil až článek v regionálních novinách, že se někdo s vítězným tiketem pořád nepřihlásil. Tady je potřeba zopakovat – kontrolujte si tažená čísla!

„Máma kupuje vždycky víc tiketů najednou a všechny kontroluje po měsíci, až těsně před tím, než jde nakoupit další várku, takže je tam vždycky nějaká časová prodleva,“ vysvětluje Julie.

Když si její matka přečetla článek v novinách, hned běžela do šuplíku, kde tikety schovává a začala čísla kontrolovat. Když zjistila, že vyhrály milion liber, byla v šoku. Ihned volala své dceři a ve zmatku jí šeptala do telefonu, co se stalo.

Je tu ale ještě jeden člověk, kterému se pravděpodobně změní život – Juliin snoubenec. „Když jsem přišla domů, řekla jsem svému partnerovi, že pro něj mám jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Špatná je, že jsem dostala pokutu za parkování a ta dobrá, že si vezmeš milionářku,“ vzpomíná Julie na moment, kdy o výhře řekla svému snoubenci.

On se na ni prý podíval a zeptal se, jak to že špatně parkovala. Pak se zarazil a vyzval ji, aby zopakovala tu část věty o milionářce.

Obě výherkyně si chtějí pořídit dům snů, ale hlavně jsou šťastné, že mohou výhru sdílet spolu. „Julie a já jsme si velmi blízké a to, že můžeme sdílet tento úžasný moment, je prostě magické. Vědomí, že si každá můžeme pořídit své vlastní bydlení, je nepopsatelné.

Je jasné, že nějaké peníze z výhry padnou i na svatební hostinu. Tak možná další důvod i pro vás, proč si vsadit.

Zdroj foto: www.hertsad.co.uk

Přečtěte si také