obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vsadili těsně před uzavřením terminálu
Psal se první lednový týden roku 2011, když prvně v historii padl Superjackpot Sportky. Mladý pár z jižních Čech si odnesl neuvěřitelných 103 412 712 korun. Přitom stačilo, aby u terminálu byli dva až tři lidé navíc, kteří by si kupovali například noviny nebo cigarety, a už by si na večerní losování pár nevsadil.

 „Byla to dokonalá náhoda. Původně jsem si chtěl vsadit zhruba v půl šesté, ale u terminálu se nedalo platit kartou. Proto jsem si došel do bankomatu pro hotovost a ještě jsem si zašel do nákupního centra koupit pár košil do práce. Pokud bych si vybíral v regále jen o chvíli déle, tiket bych podat určitě nestihl.“  Vyprávěl šťastný výherce a novopečený majitel více než 100 milionové výhry.

O svojí výhře se dozvěděli hned večer po losování. Manželé si zrovna dávali společnou vanu, když muž poslal ženu zkontrolovat tiket na internet:  „Vyhráli jsme bezmála sedm melounů, zaječela moje paní od počítače. Vyletěl jsem z vany jak neřízená střela a nevěřícně jsme sledovali monitor. Společně jsme doplnili ještě číslo doplňkové hry Šance. Vzápětí jsme oba dva málem zkolabovali.“

Šťastný pár se rozhodl nekoupit si domy, bazény ani velké exotické dovolené. Většinu peněz manželé investovali, aby tak měli pravidelné finanční výnosy a vybrali si několik charitativních projektů, do kterých se chtějí zapojit.

Přečtěte si také