Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Vsadil si poprvé, vyhrál stovky milionů. Za výhru vybudoval televizní show

Vsadil si poprvé, vyhrál stovky milionů. Za výhru vybudoval televizní show

Představte si, že je vám devatenáct let, občas si pro radost vsadíte a ono to jednoho dne vyjde. Přijde vám to neuvěřitelné, ale sami sebe přesvědčíte o tom, že je to pravda, když si jdete do loterní kanceláře vyzvednout výhru ve výši 35 milionů dolarů, a protože jsme v České republice, přepočítejme si to: dostáváte 800 milionů korun. Takže vám ještě není ani dvacet a už jste multimilionář.

Přečtěte si také: Padla 2. nejvyšší výhra v historii! Online sázka Eurojackpotu přihrála Čechovi 1,4 miliardy


Začátek příběhu se skutečně stal, mladý konstruktér Jonathan Vargas ze Spojených států trefil Powerball. Čísla mu prý najednou zvonila v hlavě, když šel ráno do práce.
 

První sázka života mu přinesla životní kliku

„Byl to divný pocit, najednou mi hlavou prolétla čísla, tak jsem je napsal na ubrousek a volal mámě, aby si je taky raději napsala. Chtěl jsem je hned odpoledne vsadit a nechtěl jsem o ně přijít,“ vyprávěl po výhře mladý Jonathan.

Jeho první sázka v životě a bylo to. Obrovské peníze mu jednoho dne přistály na účtu, samozřejmě po zdanění, takže čistého zhruba polovina (17 milionů dolarů).

Jonathan to pojal jako velký důvod k oslavě a držel se hesla: Hraj tvrdě, život je krátký. Peníze začal utrácet lehkomyslně za pošetilosti. To se občas stává a vlastně to není nic proti ničemu, když jich je na účtu tolik.
 

Stal se producentem a vytvořil vlastní televizní show

Jako mladý kluk plný životních snů si taky jeden svůj velký sen splnil. Miloval totiž ženský wrestling a rozhodl se svou vášeň přiblížit i dalším nadšencům.

Jonathanovi se podařilo vybudovat značku k propagaci wrestlingu a vytvořil i TV show ženských zápasnic. Televizní program měl pouze jednu epizodu, byl plný trochu primitivních hraných scének a končil ženským zápasem v ringu.

Úspěšný ale jaksi moc nebyl, navzdory tomu, že dámy tam vystupovaly jen spoře oděné. Téhle investice je mu prý trochu líto, ale toužil se stát producentem a to si splnil. Vrhnout se chce i do dalších podnikatelských plánů. Můžeme se tedy nechat překvapit, co tenhle americký mladík ještě vymyslí za novinku.
 

Sny si plní i čeští výherci

Jonathanův příběh je ale důkazem, že peníze dokáží plnit sny, i když jsou třeba trochu pošetilé. O čem vy sníte? Zkuste si vsadit a i vaše sny se mohou stát skutečností.

Třeba kvůli takovému tiketu Eurojackpotu, který jen nedávno přinesl jednomu Čechovi hned 1,4 miliardy korun, se ani nemusíte zvednout z vašeho gauče. Vsadit si můžete na pár kliknutí online na tomto odkazu. A my držíme palce, ať si brzy i vy můžete dopřát všechno, po čem toužíte.

Přečtěte si také