obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Víte, co si přát na Vánoce, až vyhrajete? A co je naopak „out“?
Možná ještě milionáři nejste, ale pokud sázíte, je jen otázkou času, než se vám váš sen vyplní. A jako budoucí boháči byste měli vědět, co si přejí na Vánoce ti, co už tučná konta mají. Co byste si tedy mohli přát?

„Díky, to je bezva, že jsem dostal dárkový poukaz“


Věta, kterou od milionáře nikdy neuslyšíte, protože dárkový poukaz prostě neberou. Tak na to myslete i vy, až se v této roli ocitnete. Poukaz je out a je potřeba to dát okolí důrazně najevo. Každého, kdo si to k vám domů poštráduje s tenkou obálkou, hned otočte ve dveřích.
 

Naopak s otevřenou náručí vítejte ty, kdo nesou malou krabičku


Mohly by v ní být luxusní hodinky, a to je přece nejoblíbenější dárek milionářů. To Santa Clause nebo Ježíška určitě pochválí. A i vám by se na zápěstí určitě líbil nějaký pěkný kousek za pár set tisíc korun.
 

K milionům se rozhodně hodí kvalitní alkohol


Že na hodinky nejste? Naštěstí mají milionáři další vášeň – kvalitní alkohol. Vede víno, ale třeba dobrou whisky taky nešlápnete vedle. Jen při oslavách konce roku nezapomeňte na to, že i sebekvalitnější alkohol opíjí. Tak ať nemáte jako novopečení boháči hned ostudu.
 

Takové malé knoflíčky


Třetí místo v oblíbenosti vánočních dárků drží manžetové knoflíčky. Že jste nikdy žádné neviděli? Nevadí, prostě si pamatujte, že luxusní manžetový knoflíček vám otevře mnohé dveře.

Pro jistotu ještě přidáme dva typy dárků, na které, kromě poukazu, zapomeňte. Pamatujte si, že jako milionáři si rozhodně nikdy nepřejete kolínskou. To fakt ne. A stejně tak není dobrým dárkem ani oblečení. Tady je výhoda, že se tím dost eliminují měkké dárky – ponožky nebo trenky od babičky.

No, nemají to ti milionáři o Vánocích jednoduché. Vánoční přání je ale na každém. Jaké je to vaše?

Přečtěte si také