Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Ve Sportce začíná lovecká sezona...

Ve Sportce začíná lovecká sezona...
Připravili jsme si pro vás něco opravdu speciálního. Od pátku 27. dubna až do pátku 29. června v mimořádných losování Sportky kromě milionů, můžete hrát taky o luxusní auta.
Už tento pátek startuje v oblíbené loterii Sportka speciální lovecká sezona, která postupně nabídne hned 5 luxusních automobilů. První úlovek můžete trefit už tento pátek, kdy se při mimořádném slosování Sportky hraje o Škodu Kodiaq. 

Kodiaq.jpg
 
Vloni jsme vyrobili 259 milionářů a celá třetina šťastných výherců nám při vyzvednutí výhry prozradila, že si za peníze mimo jiné pořídí i nové auto. A my vám v plnění snů chceme jít naproti.
 
Do lovecké sezony se Sportkou se můžete zapojit tak, že si vsadíte plný tiket buď jednoduše online na stránce www.sazka.cz nebo osobně na některém z více než 7 400 obchodních míst Sazky. Pak už jen čekáte, jestli se kód na vašem vsazeném tiketu bude shodovat s tím vylosovaným.
 
Do svého diáře si určitě zapište všechna data mimořádných slosování Sportky, ve kterých se mimo milionů budou lovit i šelmy na čtyřech kolech:

27. dubna   Ulovte si Kodiaqa
11. května   Zkroťte Mustanga
25. Května  Chyťte si Jaguára (F -Type coupé)
15. června  Trefte tygra a leguána naráz (VW Tiguan)
29. června  Ochočte si medvěda a jeďte s ním na prázdniny
  (Mercedes GLA)

Přečtěte si také