obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ve Sportce začíná lovecká sezona...
Připravili jsme si pro vás něco opravdu speciálního. Od pátku 27. dubna až do pátku 29. června v mimořádných losování Sportky kromě milionů, můžete hrát taky o luxusní auta.
Už tento pátek startuje v oblíbené loterii Sportka speciální lovecká sezona, která postupně nabídne hned 5 luxusních automobilů. První úlovek můžete trefit už tento pátek, kdy se při mimořádném slosování Sportky hraje o Škodu Kodiaq. 

Kodiaq.jpg
 
Vloni jsme vyrobili 259 milionářů a celá třetina šťastných výherců nám při vyzvednutí výhry prozradila, že si za peníze mimo jiné pořídí i nové auto. A my vám v plnění snů chceme jít naproti.
 
Do lovecké sezony se Sportkou se můžete zapojit tak, že si vsadíte plný tiket buď jednoduše online na stránce www.sazka.cz nebo osobně na některém z více než 7 400 obchodních míst Sazky. Pak už jen čekáte, jestli se kód na vašem vsazeném tiketu bude shodovat s tím vylosovaným.
 
Do svého diáře si určitě zapište všechna data mimořádných slosování Sportky, ve kterých se mimo milionů budou lovit i šelmy na čtyřech kolech:

27. dubna   Ulovte si Kodiaqa
11. května   Zkroťte Mustanga
25. Května  Chyťte si Jaguára (F -Type coupé)
15. června  Trefte tygra a leguána naráz (VW Tiguan)
29. června  Ochočte si medvěda a jeďte s ním na prázdniny
  (Mercedes GLA)

Přečtěte si také