obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ve Sportce vyhrál 2,8 milionů. Těší se, až dá šéfovi na stůl výpověď

Výherce z Jihomoravského kraje si díky Sportce odnesl výhru v hodnotě bezmála 3 milionů korun. Vedle výpovědi v nenáviděné práci plánuje i splatit dluhy nebo si pořídit lepší a prostornější bydlení.

A to přitom nesází pravidelně, spíš jen při vysokém jackpotu. K podání tiketu ho také často naláká věcná výhra, například některý z automobilů, třeba Ford Mustang, Škoda Superb nebo Škoda Kodiaq, o které se ve Sportce hrálo v minulosti v rámci mimořádných slosování.


„Nejvíc se těším, až dám svému šéfovi na stůl výpověď.”


To byla jedna z prvních věcí, se kterou se Sazce šťastný výherce svěřil. V současné práci byl podle svých slov nespokojený dlouhodobě, až výhra ve Sportce mu ale dodala odvahu, aby se k důležitému rozhodnutí konečně rozhoupal. Přestat chodit do práce však neplánuje. Místo toho by si rád našel zaměstnání, které ho bude víc bavit a kde bude i lepší kolektiv.

Tiket, jenž muži přinesl několikamilionovou výhru, podal v tabáku. Vsadil si plnou sázenku včetně Šance a právě tato doplňková hra mu zajistila místo v mezi českými milionáři, protože uhodl první pořadí.

Krom čerstvě nabyté odvahy změnit práci, plánuje mladý, svobodný muž také to, že si teď začne plnit sny. Díky výhře ve Sportce si totiž může dovolit koupit skoro vše, po čem touží. Třeba nový byt, kde bude dost místa jak pro něho, tak i pro rodinu, kterou plánuje. A vy na tom můžete být podobně, vsaďte si Sportku online zde!

Přečtěte si také