obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ve 14 letech šéfuje firmě, za níž mu nabídli 30 milionů dolarů. Odmítl!
Taylor Rosenthal není typický čtrnáctiletý kluk, tenhle hoch má vizi a jde si za svým snem. Miluje baseball a všiml si, že během hry dojde k spoustě drobných zranění, které často není jak ošetřit. A tak přišel s automatem na prodej zdravotních pomůcek.
 
Rosenthal, který pochází z americké Alabamy samozřejmě není tak krátkozraký, aby doufal, že zbohatne jen obhospodařováním dětských baseballistů. Jeho automaty jsou proto určeny pro všechna místa, kde hrozí drobná zranění. Pro všechny sporty, na pláže, na dětská hřiště…zkrátka všude tam, kde jsou hyperaktivní děti. V nabídce automatu jsou k dispozici prostředky na ošetření celé řady zdravotních patálií – od píchnutí vosy, přes puchýře a oděrky, až po spálení od sluníčka. Cena „ošetření“ v automatu se pohybuje zhruba od 6 do 20 dolarů.

Zdravotnický automat může čtrnáctiletému chlapci zajistit doživotní rentu. Že sedí na zlatém dole, ostatně napovídá i skutečnost, že mu za jeho firmičku nedávno nabídli 30 milionů dolarů. Řekl ne. A ví proč. Jeho start-up (RecMed) začal vydělávat už minulý rok a slušně se rozjíždí. Například zábavní park Six Flags si objednal celkem 100 automatů (jeden za 5 500 USD).
 
Zdroj foto: Gentside.com

Přečtěte si také