obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Valentýnské dárky pro bohaté i spořivé!
V souvislosti s blížícím se svátkem zamilovaných vám nabízíme účinnou prevenci last-minute bezradných nákupů na místní benzínce. Jak jinak, než s trochou nadsázky nabízíme šest neotřelých nápadů.

Dárek číslo 1: Najměte si hvězdu

Verze pro spořivé: Karaoke Show s DJ/MC Pepou
Velká show se dá udělat i za málo peněz. Stačí si pozvat místní DJskou hvězdu, rozvěsit pár lampionů a koupit sud piva jako odměnu pro všechny kámoše, kteří na váš Valentýnský fest dotáhnou partnerky. Takovou párty nemají ani v Miami!

Verze pro bohaté: Privátní koncert Beyoncé
Vnadná zpěvačka dokonale potvrzuje heslo o tom, že koupit se dá každý. Pro zájemce jsou proto k dispozici její služby, které si můžete vychutnat třeba na zahrádce za domem. Pro jistotu zdůrazňujeme, že řeč je stále jen o zpěvu. Její privátní show vás sice vyjde na něco okolo milionu dolarů, ale jde o dokonalý dárek pro oba. Zatímco partnerka si užije krásný koncert, zatančí si a pořídí nezbytné selfie se slavnou divou, muž se může beztrestně kochat pohledem na jinou ženu a ještě za to bude pochválen.

 

Dárek číslo 2: Řekněte to…dárkem

Verze pro spořivé: Zaměřte se na obchody s nápisy ve stylu „Vše za 30 korun“ a kupte jí třeba nový hřeben nebo gumičky do vlasů. Odvážní mohou sáhnout i po lopatce a smetáčku! Ženám pak doporučujeme sáhnout po něčem, co má praktické využití – třeba ponožkách nebo zubním kartáčku. „Drobnosti z lásky“ v podobě hrníčků, sošek a dalších pitomin skončí nevyhnutelně jako domácí lapače prachu.

Verze pro bohaté: Kupte jí či jemu cokoli dostatečně abstraktního a náležitě drahého, protože nic neřekne I Love You lépe než pocákané plátno nebo třeskutá moderna v podobě rozbité toaletní mísy!
 

Dárek číslo 3: Láska prochází žaludkem

Verze pro spořivé: Klasika je romantická večeře v Mekáči. Pokud však chcete projevit krapet osobité invence, připravte něco pro drahou polovičku přímo v pohodlí domova. Jak dokazují některé recepty na legendárním Mimibazaru, fantazii se meze opravdu nekladou…

Uzeninový betlém (Zdroj: Mimibazar)
Uzeninový betlém (Zdroj: Mimibazar)

Verze pro bohaté: V Londýně v restauraci Danesfield House úřaduje michelinský kuchař Adam Simmonds. A právě jeho služby si můžete koupit už za necelých 100 tisíc dolarů (v přepočtu necelých 2,5 milionu korun). Jeho jedinečné valentýnské menu o osmi chodech zahrnuje delikatesy, jako jsou kupříkladu foie gras, bílý kaviár, lanýže, hovězí plemene Wagyu či ústřice z jižních moří. Každý chod je navíc doplněn vhodným archivním vínem. A pokud se vám s partnerem či partnerkou nechce do společnosti, může Vám Simmonds připravit celý tenhle gurmánský zážitek přímo u vás doma.


Přejeme vám krásný svátek všech zamilovaných.

Přečtěte si také