Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Valentýnská Růžoláda

Valentýnská Růžoláda
Až vyhraju ve Sportce, peníze brzy věnuji na vývoj růžové valentýnské čokolády. Jak bude chutnat? Jako – jako láska. Každému jinak a přesto všem stejně. A jak vonět? Jedině po štěstí.

Peníze brzy věnuji na vývoj růžové valentýnské čokolády. Takové, kterou ještě nikdo nikde neokusil, která se nikde neprodává a kterou je tudíž třeba vymyslet a originálním marketingem poslat do světa. Což o to, pralinkáren pyšnících se ruční výrobou čokolády u nás přibývá jak hub po dešti, ale specializovat se na růžovou čokoládu? Myslím, že vím, jak na to.

Zatím mohu však prozradit jen jedno: jmenovat se bude Růžoláda. Nepleťte to – ne Růžo ráda, ale Růžoláda. Barvu nebude mít jen růžovou, ale sladce zamilovanou, nerůžovější z růžových. Jak bude chutnat? Jako – jako láska. Každému jinak a přesto všem stejně. A jak vonět? Jedině po štěstí.

A až bude receptura hotová, odzkoušená, vypiplaná, schválená, opatřená patentem na zakázané ovoce, začnu s testovací výrobou a prodejem. Brzy nechám naprogramovat vlastní růžoládový internetový obchůdek, který bude sloužit pro zamilované celý rok, ale Růžoládu v něm seženou jen a jen v únoru. A už mám vyhlédnuté místo k provozování vlastní růžoládové cukrárny v centru Prahy.

Nápadů mám, zdá se, dost. Tak třeba - odvažovat do růžového celofánového pytlíčku budu čokoládu podle toho, s jakou láskou ji dotyčný nebo dotyčná bude vybírat. To poznám. Podle toho, jak je kdo zamilovaný. Ten, kdo bude hořet láskou, dostane přiměřeně, ten, který bude smutný a nešťastný, dostane víc, aby jeho protějšek okusil jednou, podruhé, potřetí. Růžoláda bude totiž tak lahodná, jako bychom si přáli mít vztah po celý život. A určitě ještě něco vymyslím pro starší páry, za odměnu, že to spolu manželé tak dlouho vydrželi. A něco pro ty, kteří přestali věřit, že láska existuje.   

Přečtěte si také