Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Valentýn po milionářsku. Seznamte se!

Valentýn po milionářsku. Seznamte se!
Podle posledního průzkumu hodlají Češi utratit za svůj drahocenný protějšek v průměru pět set korun. Pravda, není to moc. Ve srovnání se zamilovanými Evropany už dají míň jen Bělorusové! Tak co se tedy konečně pochlapit a udělat radost milované osobě, třeba po vzoru milionářů?

A je to zase tady. Pro drtivou většinu mužů ten nenáviděný den, kdy jejich přítelkyně, partnerky nebo manželky čekají, s čím se letos vytasí a jak jim dají najevo, že právě je nade vše milují. Pro řadu žen den plný očekávání. A pro ty, kdo jsou single, zase ten trapný převzatý americký svátek, o němž pochybují, že je vlastně svátkem. To všechno je sv. Valentýn. Seznamte se.

Být milý, pozorný nebo originální?

Vyrobit přáníčko, pozvat objekt vaší lásky na romantickou procházku, pustit prima muziku a zapálit doma pár zaprášených svíček, můžete i tak. Potěšíte a stát vás to nebude nic. I mezi milionáři jasně v tento den bodují romantické večery nebo rovnou celé víkendy. U prach obyčejné večeře o několika chodech ale nezůstává. Mít celou restauraci pro sebe, pozvat hudebníky a nechat zahrát píseň, na kterou si společně zatančíte při tlumeném světle, to už je jiná liga.

 

Nebo to můžete zkusit jako tenhle Francouz. Své drahé nechal cestu domů z práce vyzdobit okvětními lístky růžových růží. Naštěstí bydlela jen tři bloky od salonu krásy, který vedla a domů chodívala pěšky.

Nejoblíbenější hit mez mezi milionáři jsou ale zážitkové agentury, které zprostředkovávají luxusní "Rande na míru". Pomohou Vám zorganizovat třeba únos od A až do Z. A vaše partnerka se tak rázem může probudit druhý den ráno třeba ve švýcarské továrně na čokoládu, kde se zrovna bude vyrábět obří čokoládové srdce s jejím jménem. A vy budete náhodou u toho. Hrůza a stresy z únosu jsou rázem zapomenuty. Jen pozor, při objednávání takovéhoto super-rande musíte doložit perfektní zdravotní stav druhé osoby s tím, že veškerá rizika berete na sebe. Cena se řeší dohodou.

Méně extrémní variantou oslavy je třeba vynález Valentýnské Růžolády, o které si můžete přečíst zde. 

Ochrání vás Luis Vuitton

A pakliže plánujete, že vaši romantiku zakončíte až v ložnici, i tady byste měli mít předem jasno. Mezi milionáři boduje luxusní pánská ochrana. Značkové kondomy Luis Vuitton musíte prostě mít. Jeden seženete v přepočtu už za 1300 korun. Ale pozor, stejně jako tradiční hnědé kabelky s logem LV, se i tohle zboží hojně padělá.

 Slavíte sv. Valentýna nebo vás nechává svátek v klidu? A jak by vypadal Valentýn po milionářsku podle vás?

Přečtěte si také