obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Valentýn po milionářsku. Seznamte se!
Podle posledního průzkumu hodlají Češi utratit za svůj drahocenný protějšek v průměru pět set korun. Pravda, není to moc. Ve srovnání se zamilovanými Evropany už dají míň jen Bělorusové! Tak co se tedy konečně pochlapit a udělat radost milované osobě, třeba po vzoru milionářů?

A je to zase tady. Pro drtivou většinu mužů ten nenáviděný den, kdy jejich přítelkyně, partnerky nebo manželky čekají, s čím se letos vytasí a jak jim dají najevo, že právě je nade vše milují. Pro řadu žen den plný očekávání. A pro ty, kdo jsou single, zase ten trapný převzatý americký svátek, o němž pochybují, že je vlastně svátkem. To všechno je sv. Valentýn. Seznamte se.

Být milý, pozorný nebo originální?

Vyrobit přáníčko, pozvat objekt vaší lásky na romantickou procházku, pustit prima muziku a zapálit doma pár zaprášených svíček, můžete i tak. Potěšíte a stát vás to nebude nic. I mezi milionáři jasně v tento den bodují romantické večery nebo rovnou celé víkendy. U prach obyčejné večeře o několika chodech ale nezůstává. Mít celou restauraci pro sebe, pozvat hudebníky a nechat zahrát píseň, na kterou si společně zatančíte při tlumeném světle, to už je jiná liga.

 

Nebo to můžete zkusit jako tenhle Francouz. Své drahé nechal cestu domů z práce vyzdobit okvětními lístky růžových růží. Naštěstí bydlela jen tři bloky od salonu krásy, který vedla a domů chodívala pěšky.

Nejoblíbenější hit mez mezi milionáři jsou ale zážitkové agentury, které zprostředkovávají luxusní "Rande na míru". Pomohou Vám zorganizovat třeba únos od A až do Z. A vaše partnerka se tak rázem může probudit druhý den ráno třeba ve švýcarské továrně na čokoládu, kde se zrovna bude vyrábět obří čokoládové srdce s jejím jménem. A vy budete náhodou u toho. Hrůza a stresy z únosu jsou rázem zapomenuty. Jen pozor, při objednávání takovéhoto super-rande musíte doložit perfektní zdravotní stav druhé osoby s tím, že veškerá rizika berete na sebe. Cena se řeší dohodou.

Méně extrémní variantou oslavy je třeba vynález Valentýnské Růžolády, o které si můžete přečíst zde. 

Ochrání vás Luis Vuitton

A pakliže plánujete, že vaši romantiku zakončíte až v ložnici, i tady byste měli mít předem jasno. Mezi milionáři boduje luxusní pánská ochrana. Značkové kondomy Luis Vuitton musíte prostě mít. Jeden seženete v přepočtu už za 1300 korun. Ale pozor, stejně jako tradiční hnědé kabelky s logem LV, se i tohle zboží hojně padělá.

 Slavíte sv. Valentýna nebo vás nechává svátek v klidu? A jak by vypadal Valentýn po milionářsku podle vás?

Přečtěte si také