obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
V Superjackpotu je víc, než si za rok vydělal Jágr
Superjackpot Sportky vystoupal na 160 milionů korun. To je víc peněz, než si přední čeští sportovci vydělali za celý loňský rok.
Pokud se podíváme na přehled nejúspěšnějších sportovců v Česku a jejích příjmy vypočítané v roce 2017, najdeme tam tenistku Karolínu Plíškovou, která si přišla podle dostupných informací na nějakých 134 milionů Kč. Jaromír Jágr pak během loňského roku získal 146,5 milionu Kč. Oba zmiňované sportovce tak náš aktuální Superjackpot strká do kapsy – je v něm 154 milionů korun!

pliskova.jpg
Foto: Karolína Plíšková (Zdroj: Wikipedia)

Po této částce by mohl pokukovat i nejlépe placený fotbalista naší hlavní fotbalové soutěže Semih Kaya ze Sparty. Ten si svými výkony vydělá nějakých 3,7 milionu korun měsíčně. Na částku 154 milionů by tedy musel kopat více jak tři roky. Pokud chcete získat částky, jakými disponují ti nejlepší sportovci, nemusíte intenzivně sportovat, stačí mít trochu toho štěstí v loterii. A vsadit si můžete třeba online pomocí našeho webového rozhraní.

kaya-(1).jpg
Foto: Sahin Kayu přestoupil do Sparty z Galatasaray Istanbul (Zdroj: Sparta.cz) 

Vyzkoušejte třeba i naši sportovní kalkulačku – Sportka byla odjakživa spojena se sportem, jednotlivým číslům jsme tak opět přiradili jednotlivé disciplíny. Pakliže nevíte, jestli je pro vás šťastnější 17 nebo 44, dejte to třeba fotbalu nebo tenisu. Záleží jen na vás, jakým sportům holdujete. Sportovní "kalkulačku" najdete zde.

Přečtěte si také