obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
V pátek začínáme losovat Cesty kolem světa
Už teď si můžete vsadit Eurojackpot, kde na svém tiketu najdete speciální kód, díky kterému se automaticky zařazujete do losování o možnost výhry Cesty kolem světa dle svého výběru v hodnotě 500 000 korun. A navíc, Eurojackpot je na rekordu a hrajete o 2,267 miliardy korun.
Naposledy se v Eurojackpotu hrálo navíc o Cesty kolem světa vloni v srpnu a září. My Vám teď přinášíme přehled, kde výhry padaly.
 
INTERNET 10
Praha 8
Moravskoslezký 7
Středočeský 6
JIhomoravký 4
Zlínský 3
Ústecký 2
Karlovarský 2
Plzeňský 2
Královéhradecký 2
Olomoucký 2
Jihočeský 1
Liberecký 1
   
   


Kde a kdy se bere soutěž o Cesty kolem světa?

Fond Cesta kolem světa vzniká z kurzového rozdílu mezi 30 Kč a kurzem Eura v den slosování Eurojackpotu. Když se ve fondu nashromáždí 20 milionů korun, po sedmi sázkových obdobích se pak začíná o Cesty kolem světa losovat. Hraje se až do doby, kdy fond klesne pod 8 milionů korun. Většinou to vychází na 6 až 7 týdnů.  


Výherce Lukáš cestovatelem díky internetové sázce


Pan Lukáš ze Středočeského kraje je pravidelným sázejícím Eurojackpotu i Sportky. Uvítal možnost internetového sázení, což vnímal jako velké zjednodušení. „Můžu si teď vsadit kdykoliv a neztrácím svůj čas, což je super.“
Lukas-Bechner-2.jpg

Výhru chce použít na cestování se svým kamarádem. „Rád bych něco netradičního, exotiku, prostě něco, co bych bez takové výhry těžko mohl zažít. Lákají mě rovníkové Galapágy, ale chtěl bych znovu navštívit Filipíny nebo Maledivy, kde jsem už byl.“

 

Přečtěte si také