obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
V Eurojackpotu si můžete zahrát o Cestu kolem světa
Výherci Cesty kolem světa mají různé sny, které si plní. Někteří se s námi o své zážitky podělili. A my se rádi podělíme o jejich krásné příběhy. Vy ale máte stále šanci jednu z 10 Cest kolem světa v každém losování Eurojackpotu vyhrát. Za každý vsazený sloupec jste ve hře.

Místo prstem po mapě si učitelé zeměpisu projíždějí vysněné destinace doopravdy

Pan Jan si se svou manželkou užil dokonale upravené sjezdovky s výhledem na nejvyšší horu Evropy – Mont Blanc. Oba jsou učitelé zeměpisu, ale na vlastní oči měli možnost vidět vysněný Mont Blanc až díky štěstí ve hře Cesta kolem světa.

Jan-(1).jpg

Svou výhru čerpali po částech, a tak se mohli vydat i do Španělska či Toskánska. Tam je ohromila překrásná historická města s unikátní architekturou a tradicí pěstování nejlepších vín na světě. Ocenili také vynikající toskánskou kuchyni. Z celkového rozpočtu půl milionu korun na cestování jim ještě zbylo, a tak se chystají zamířit do Japonska.
 

Splněný sen v podobě cesty po Spojených státech zažil výherce Martin

Prilet-do-New-York.jpg

Pan Martin se vydal do Ameriky, ze které si odvezl intenzivní zážitky. Genius loci New Yorku je prý nepopsatelný. Manhattan obeplul na lodi. Ve Washingtonu si uvědomil, jak si Američané váží svých válečných hrdinů i velkých státníků. Hodnotí Ameriku jako velkou a plnou kontrastů. Na jedné straně městské aglomerace, na straně druhé překrásná příroda. Splnil si svůj sen a poznal ji trochu zblízka.

Washington.jpg

Přečtěte si také