obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
V Eurojackpotu hrajeme téměř o miliardu!
Pokud si vsadíte Eurojackpot a v pátek budou vylosována právě vaše čísla, můžete se těšit na výhru ve výši astronomických 933 milionů. Podívejme se, co si takový miliardář může dovolit.

Miliarda je hodně (opravdu HODNĚ) peněz, ale i tato suma jde utratit. Pro inspiraci stačí navštívit náš speciální web Dreamwall.cz. Ten je vyhrazen snění, a tak zde můžete narazit na věci či zážitky, které by si lidé pořídili právě v případě výhry v loterii.

Nejdražší je popelníček dynastie Ming

Dva sny s cenovkou přesahující 500 milionů korun si bude moci dovolit asi opravdu jen vítěz Eurojackpotu. Za neuvěřitelných 720 milionů korun můžete pořídit popelníček dynastie Ming. Malá porcelánová vázička ze 14. století je zdobena detailními kresbami kuřat. Vysokou cenu lze odůvodnit faktem, že podobných kousků je na celém světě pouze 19. Patnácti disponují muzejní sbírky, zbylé čtyři jsou předmětem sběratelské vášně bohatých soukromníků.

Bydlete jako Michael Jackson (tedy než zemřel)

Druhým snem za více jak půl miliardy, konkrétně za 540 milionů, je kopie Neverlandu Michaela Jacksona. Po vzoru bájného vládce Gilgameše, který dosáhl nesmrtelnosti tak, že své město nechal obehnat obrannou zdí, můžete se i vy zapsat do historie financováním něčeho unikátního. Pravda, v tomto případě by se jednalo „jen“ o kopii, protože původní ranč Neverland zesnulého krále popu Michaela Jacksona se nachází v Kalifornii, ale věřte nám, že i tak byste vzbudili pořádný rozruch. Jedinečný Neverland se rozkládá na 12 km čtverečních a dohromady čítá 22 budov včetně luxusního viktoriánského sídla. Bazén je samozřejmost, vinný sklep má také kdekdo, ale lunapark, zoo nebo vlastní železnice za barákem, to už je pořádná frajeřina!

Taaaak, a teď si představte, že v pátek večer se štěstí usměje právě na vás, v Eurojackpotu vyhrajete 933 milionů a v pondělí můžete podat výpověď. Koupili byste si luxusní popelníček, vybudovali si hedonistické sídlo po vzoru Micheala Jacksona nebo byste finance využili úplně jinak? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem!

Přečtěte si také