Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Úžasná dovolená, ještě lepší návrat!

24.09.2015 / 07:00
Britský manželský pár si o zahraniční dovolené užíval pobytu na pláži a oddával se krásným představám. Jak si asi žijí milionáři? O tom přemýšleli Dawn a Malcolm Bosworthovi. Teď si to vyzkouší na vlastní kůži.

Když se čas nachýlil a Bosworthovi vyrazili zpět do Velké Británie, ještě zdaleka netušili, že se brzy dozvědí příjemnou novinku. V e-mailu na ně už několik dnů čekala zpráva od The National Lottery. Tu si však přečetli teprve po návratu domů, neboť v zahraničí si e-mailovou schránku neotevírali. Co v ní stálo? Zhruba něco ve stylu: „Právě jste vyhráli 5 milionů liber!“

Dawn k tomu dodává: „S Malcolmem jsme polehávali na pláži, opalovali se, koupali, dopřávali si dobrého jídla a užívali si dovolenou. Celou tu dobu jsme přitom seděli na mnohamilionovém bohatství.“

Šťastný manželský pár po převzetí šeku na 5 milionů liber, tedy zhruba 185 milionů korun (Zdroj: expressandstar.com)

Manželé si vsadili už 24. června letošního roku. Zpráva o výhře je přitom dostihla až ráno 7. července. „Po návratu z dovolené jsem zapnula pračku, vybalila kufr a před ranní směnnou zkontrolovala svůj e-mail. Nejprve jsem myslela, že jsme vyhráli jen 5 000 liber, pak ale přišla dcera a opravila mě. Bylo to 5 milionů,“ líčí Dawn šťastné okamžiky.

Oba manželé, kteří mají čtyři dcery a deset vnoučat, se už rozhodli dát výpověď a hodlají si užívat vysněné výhry. Gratulujeme a přejeme jim všechno nejlepší!

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět