obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ulovte si Mercedes a jezděte jako Gott, Mareš, Bílá nebo Vágner

Pokud automobil vyhrajte, můžete si ho nakonfigurovat podle svých přání až do ceny 900 tisíc korun. Právě díky široké variabilitě, ale i spolehlivosti a pohodlí je Mercedes oblíbený mezi tolika celebritami. Čtěte dál a zjistěte, kdo je nebo byl jeho hrdým majitelem.

Prezident Václav Havel

Havel_600x500.jpg


Předchůdce modelu GLA, tedy Mercedes GL, vlastnil i první polistopadový prezident Václav Havel. Crossover, o který se hraje v Lovecké sezóně, se chlubí jedinečným designem karosérie stejně jako originálními, precizně zpracovanými prvky interiéru. Automobil velmi rychle reaguje, a tak je jako stvořený pro jízdu jak do města, tak i na dálnici. I proto patřil ve vozovém parku bývalého prezidenta mezi nejoblíbenější.

 

Hvězdná Lucie Bílá

Bila_600x500.jpg


Stejně jako Václav Havel, i zpěvačka Lucie Bílá se nejradši vozí ve značce Mercedes. Ten dostala od svého hlavního partnera: „Automobil Mercedes-Benz GL je luxusní a natolik pohodlný, abych po stovkách kilometrů z vozu vystoupila naprosto svěží,” řekla Lucie Bílá.

 

Zlatý slavík Karel Gott

Gott_Mercedes_600x500.jpg


Majitel bezkonkurenčně největšího počtu Zlatých slavíků je velkým fanouškem německé značky. Do jeho vozového parku patřil například Mercedes Benz E420, v roce 2010 pak své manželce Ivaně koupil ke čtvrtým narozeninám syna Mercedes R350. Gott ale vlastnil i Mercedes S a jeho nejnovějším „medvědím” přírůstkem je Mercedes-Benz S 500 z roku 2016.

 

O ferrari připravený Leoš Mareš

Mares_600x500.jpg


Spíš než o koncertě v O2 Aréně nebo o jeho moderátorských výkonech se v poslední době o Leošovi Marešovi mluví kvůli sázce s hvězdou internetu Kazmou. Leoš tehdy prohrál své ferrari, kterého se ale zatím nechce vzdát. Leoši, máme pro tebe dobrou zprávu: i když bys o své italské žihadlo nakonec opravdu přišel, pořád se ještě můžeš vrátit ke ztělesnění pohodlnosti a luxusu ve značce Mercedes.

 

Lovec Jakub Vágner

Vagner_600x500.jpg


Čtyřkolku Mecedes Benz GLE 350d vlastní i nejznámější český rybář Jakub Vágner a my víme proč. Má totiž natolik prostorný kufr, že se mu do něj vejde veškeré jeho rybářské náčiní. Krom něj může přibalit třeba i kempingové potřeby a trochu toho luxusu, jež si jeho partnerka, modelka Eliška Bučková jistě zaslouží.

Chcete mít před svým domem zaparkovaný stejný automobil jako celebrity, o kterých byla právě řeč? Není nic jednoduššího než si vsadit Sportku na pátek 29. června a Mercedes GLA může být váš. Tiket můžete podat také online na pár kliknutí na tomto odkaze.

Přečtěte si také