obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Uklízečka uklidila šek na 11 milionů
Skoro jako moderní popelka zní příběh Maureen Wilkinsonové z Belfastu. I ona byla nucena posluhovat do doby, než našla své štěstí.

Zatímco Popelka podlehla svodům lásky (i když zlí jazykové tvrdí, že princovo dědictví hrálo v celém vztahu neméně významnou roli), Maureen Wilkinsonová si štěstí setřela. Výherní stírací los jí udělal v přepočtu o více než 11 milionů korun bohatší.

Maureen pracovala jako uklízečka v hlavním městě Severního Irska Belfastu. Svůj osudový los setřela v přítomnosti syna, ten jí totiž právě vezl do práce. „Nemohla jsem tomu uvěřit. Bylo mi mdlo, synovi jsem řekla, aby zastavil. On ale nemohl, protože jsme zrovna byli v zácpě. Na můj los se podíval o moment později, když jsme dorazili k semaforu, kde svítila červená. Dosvědčil mi, že jsem se nezbláznila. Vážně jsem vyhrála,“ vybavuje si Maureen euforické chvíle.

Přes veškeré vzrušení šla přitom ten den normálně do práce, uklízet do místního obchodního domu. Nikomu ze spolupracovníků se o výhře nezmínila, zato přiznává, že práce ten den jí šla nebývale od ruky. Přesné plány s penězi Maureen zatím nemá, předběžně to však vidí na změnu bydliště, ráda by koupila nové auto pro svého syna a něco hezkého pro dceru (na fotografii).

Zdroj foto: belfasttelegraph.co.uk

Přečtěte si také