obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
U trafikanta Reného se vyhrává
Ač je v jeho trafice nejpopulárnější Sportka, pan René nejradějii prodává stírací losy. U něj v trafice jsou prý stírací losy mimořádně populární a navíc na ně často jeho zákazníci vyhrávají,  a to jeho zákazníky samozřejmě vždycky potěší.
„Na losy se vyhrává opravdu často, před nedávnem tady jeden zákazník setřel deset tisíc korun,” vzpomíná usměvavý trafikant.

V Přerově vedou Mega rentiér a Maxi černá perla

V obchodě pana Reného se nejčastěji prodávají stírací losy za vyšší částky jako například Mega rentiér za 200 korun, kde jsou hlavní výhrou 5 milionů korun a k tomu měsíční renta ve výší 100 tisíc na 5 let. Hodně populární je mezi jeho zákazníky i los Maxi černá perla taky za 200 korun, v níž se hraje o 10 milionů.

Ač jsou běžně mezi lidmi oblíbenější stírací losy za nižší částky, pan René Dvořák dobře ví, proč si jeho zákazníci vybírají jinak než většina ostatních. „Málokdo ví, že na rubu každého losu je uvedená pravděpodobnost výhry. Čím je navíc los dražší, tím se zvyšuje i pravděpodobnost, že bude i výhra vyšší,” vysvětluje trafikant. „A nic nezabírá víc, než když zákazník na vlastní oči vidí, že třeba s Mega rentiérem vyhraje spíš víc peněz než s losem za pět korun,” dodává pan Dvořák z Přerova.

Pan Dvořák hraje hlavně kvůli svým zákazníkům

„Většinou sázím, když mi zákazníci řeknou ‘Vám se to radí, když nesázíte,’ tak jim pak předvedu, že si také rád vsadím nebo setřu los,” popisuje nám obchodník René Dvořák.

Pokud pan René zrovna není v práci, věnuje se svým koníčkům a zájmům: „Kromě manželky a uklízení je to letecké modelářství. Nejvíc hrdý jsem na všechno, co si postavím sám bez pomoci stavebnic. Největším modelem, který jsem takto vytvořil, je letadlo s rozpětím křídel tři metry.” 

Dostali jste po přečtení článku chuť taky si setřít los? A víte, že už nějakou dobu můžete stírat i online? Klikněte na tento odkaz a zkuste své štěstí.

Přečtěte si také