obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Tři pravidla, jak poznat dobrou loterii
Začínáte se sázením a přemýšlíte, do čeho se pustit? Samozřejmě, že Sazka je nejlepší volba a hned vás o tom přesvědčíme. Dobrou loterii totiž poznáte na první signální podle několika jednoduchých pravidel. 

1. Pro los do nejbližšího okolí

Pravidlo číslo jedna a vlastně nejzásadnější věc. Co si budeme povídat, člověk je od přírody tvor líný. Někdy mu dělá problém vstát z postele a jít se najíst. Asi neznáte nikoho, kdo by se vydal přes pole do sousední vesnice na náměstí, tam vystál frontu v místní trafice, po půl hodině si konečně vsadil nebo koupil los a šel zase zpátky. A ve velkých městech je to podobné, „mastnou tyčí“ vyrazit na půldenní výlet - nesmysl. Místo vaší budoucí výhry proto musí být nadosah, v podstatě byste k němu měli dojít v pantoflích. Alespoň v naprosté většině případů. Sázení musí být rychlé a zábavné, ne celodenní výlet.

2. Sledujte možnou výhru

Možná výhra a hlavně jackpoty na vás většinou svítí ze všech stran, útočí na vás i z televize. Sledujte, jak často tuto sumu někdo opravdu vyhrál a jestli vás někdo neláká pořád dokola na jedno číslo.
 

3.Risk, zisk, ale s mírou

Určitě si porovnejte, kolik peněz jste investovali a jaká je výše výhry. Logika věci je jasná, hledáte co nejlevnější losy, případně tikety, s co možná nejvyšší možnou výhrou. A pravidlo, že si jich máte koupit víc už znáte z předešlých článků.

Tak do toho, ať si můžete splnit některý z vašich snů. Anebo třeba všechny. Hodně štěstí!

Přečtěte si také