obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Třetina lidí by si výhru v loterii nechala pro sebe. Pan Lukáš by to řekl jen psovi
Zeptali jsme se fanoušků Sazky, komu by to řekli, kdyby vyhráli v loterii. Odpovědi jsou velmi pestré i velmi zábavné!
Vyplnit tiket nebo koupit los, to je ta snadná věc. Jakmile ale držíte výhru v ruce, začnete teprve pořádně přemýšlet… Co s výhrou uděláte? Komu o ní řeknete? Právě druhá otázka nás zajímala v rámci ankety na Facebooku, kde jsme zjišťovali, co by dělali naši fanoušci.

50 % našich fanoušků by o výhře řekla nejbližší rodině
34 % by se však o výhře nesvěřilo nikomu 

Trochu překvapivý krok, když vezmeme v potaz, že nejlepší na výhře je, že se o svoji radost můžete podělit s ostatními. Nicméně vaše odpovědi dávají tato čísla do nového světla…

Doslova šalamounsky by situaci vyřešil Martin Kindl, který nám napsal: „O výhře bych nikomu neřekl, jen mým blízkým by na účet přistála větší částka nevědomky od koho.“ Petr Podolský to bere zase pragmaticky: „Vám v Sazce bych to řekl jako první a domluvil se, kdy si ji převezmu.“

Zajímavý přístup zvolila i Romča Severová, která by o výhře neřekla nikomu a celou by ji darovala dětem v ústavu. „Lepší je nic nemít, za peníze si zdraví nekoupíš,“ ukončuje svůj komentář. Filip Landsmann by také byl tajnůstkář, výhru by investoval a s rodinou se podělil o výnosy.

Samozřejmě, v diskuzi u naší ankety se objevila i celá řada originálních odpovědí. Například Lukáš Frantík Frantál by se o výhře svěřil jenom svému psovi, Patrik Škandera by zase jako prvního informoval svého rozvodového právníka. Snad tento vtipný komentář neviděla jeho manželka.

Velmi vtipně situaci shrnuje i Jan Žaloudek: „Mě by odvezli, takže můj lékař zřejmě.“ To by mu určitě zařídilo nadstandardní péči. Jinak v komentářích hodně z vás zmiňovalo rodiče a sourozence, což odpovídá i tomu, že většina by se hned pochlubila svým nejbližším. A s nimi byste se o výhru rozdělili.

Přečtěte si také