Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

TOP 3 české sázkařské příběhy

10.09.2015 / 08:00
Na FB stránce Sazky jsme vás vyzvali ke sdílení zajímavých příběhů. Sešlo se nám jich hned několik desítek, za což děkujeme. Pojďme se podívat na trojlístek těch nejzajímavějších.

O první příběh se s námi podělila Radka V., jejímž velkým cestovatelským snem bylo navštívit Francouzskou Polynésii. Uprostřed tohoto snění najednou přišla indície. Paní Radka v soutěži Sazky vyhrává černou tahitskou perlu – přesně takovou, jaké pocházejí z její vysněné destinace. „Že by ta perlička - když si mě vybrala – věděla, že se jednou podívá zpět?“ Táže se paní Radka.

Jedno číslo od dvou milionů

Josef B. s oblibou sází hru Šťastných 10. Činí tak od samého počátku v roce 1994. Většinou vyhrává menší částky, v roce 2003 však dostal důkaz, že se dá vyhrát i daleko více. Inkasoval tehdy rovných 100 000 Kč. „Přitom jedno číslo vedle a byl ze mne dvoumilionář…,“ vybavuje si pan Josef. Od té doby mu padlo ještě pár tisícových výher.

„Vím, že kdo nesází, tak nevyhrává a tak sázím dál. Dnes stojí krabička cigaret tak kolem 80 Kč, zrovna jako ten tiket. Finančně jsem na tom vlastně stejně jako kuřáci, jen s tím rozdílem, že oni prohrávají pořád a já mám občas i slevu,“ dodává s úsměvem pan Josef.

Pomoc z hůry přišla na poslední chvíli

Nakonec jeden velmi dojemný příběh. Ten nám zaslala Blanka Ch., jejíž tchýni zemřel manžel a ona neměla na zaplacení jeho pohřbu. Paní Blanka si tedy půjčila od své šéfové a vydala se z posledních peněz. „Asi 14 dní po pohřbu jsem si za posledních 20 Kč podala Šťastných 10. Vyhrála jsem 40 000 Kč!!! Byl to dar od tchána z nebíčka,“ nepochybuje paní Blanka.
 

Zažili jste také nějaký zajímavý loterijní příběh? Napište nám ho do diskuze pod článkem.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět