obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
TOP 3 české sázkařské příběhy
Na FB stránce Sazky jsme vás vyzvali ke sdílení zajímavých příběhů. Sešlo se nám jich hned několik desítek, za což děkujeme. Pojďme se podívat na trojlístek těch nejzajímavějších.

O první příběh se s námi podělila Radka V., jejímž velkým cestovatelským snem bylo navštívit Francouzskou Polynésii. Uprostřed tohoto snění najednou přišla indície. Paní Radka v soutěži Sazky vyhrává černou tahitskou perlu – přesně takovou, jaké pocházejí z její vysněné destinace. „Že by ta perlička - když si mě vybrala – věděla, že se jednou podívá zpět?“ Táže se paní Radka.

Jedno číslo od dvou milionů

Josef B. s oblibou sází hru Šťastných 10. Činí tak od samého počátku v roce 1994. Většinou vyhrává menší částky, v roce 2003 však dostal důkaz, že se dá vyhrát i daleko více. Inkasoval tehdy rovných 100 000 Kč. „Přitom jedno číslo vedle a byl ze mne dvoumilionář…,“ vybavuje si pan Josef. Od té doby mu padlo ještě pár tisícových výher.

„Vím, že kdo nesází, tak nevyhrává a tak sázím dál. Dnes stojí krabička cigaret tak kolem 80 Kč, zrovna jako ten tiket. Finančně jsem na tom vlastně stejně jako kuřáci, jen s tím rozdílem, že oni prohrávají pořád a já mám občas i slevu,“ dodává s úsměvem pan Josef.

Pomoc z hůry přišla na poslední chvíli

Nakonec jeden velmi dojemný příběh. Ten nám zaslala Blanka Ch., jejíž tchýni zemřel manžel a ona neměla na zaplacení jeho pohřbu. Paní Blanka si tedy půjčila od své šéfové a vydala se z posledních peněz. „Asi 14 dní po pohřbu jsem si za posledních 20 Kč podala Šťastných 10. Vyhrála jsem 40 000 Kč!!! Byl to dar od tchána z nebíčka,“ nepochybuje paní Blanka.
 

Zažili jste také nějaký zajímavý loterijní příběh? Napište nám ho do diskuze pod článkem.

Přečtěte si také