Top 3 aplikace pro lyžaře a prknaře
Mobilní aplikace pro chytré telefony dnes umí v podstatě všechno. Následující trojice se bude hodit především milovníkům zimních radovánek. První vám pomůže vybrat destinaci, druhá změří vaši jízdu a třetí funguje jako bezpečnostní pojistka.

Váš průvodce po lyžařských střediscích: Ski Info CZ/SK


Aplikace Ski Info nabízí jedinečnou databázi lyžařských středisek v České republice a na Slovensku. Kromě základních informací v ní naleznete velmi důležité ukazatele aktuální situace. Dozvíte se tak, jaké kde panuje počasí, co očekávají meteorologové, zda je tam dost sněhu a vůbec všechno, co je třeba k plánování ideálního ski tripu. Bonus? Live záběry z webcamer rozmístěných v jednotlivých střediscích. O aktuální situaci se tak snadno přesvědčíte na vlastní oči.

Ski-info.jpg

Aplikace Ski Info CZ/SK ke stažení na Google Play


Milovníci statistik mohou měřit rychlost i ujetou vzdálenost: Ski Pursuit
 

Jak rychle jste si to svištěli? Kolik jste toho urazili nebo jak velké jste překonali převýšení? Tahle aplikace vám zajistí dokonalý přehled o klíčových údajích každého sjezdu. V graficky líbivém uživatelském prostředí se snadno dozvíte. Funguje to snadno. Na vrcholu sjezdovky aplikaci zapnete, tam vás zaměří satelity a vše je připraveno k měření. Můžete vyrazit.
 

Ski-pursuit.jpg

Aplikace Ski Pursuit ke stažení na Google Play


Když se něco pokazí…: Horská služba


Nechceme malovat čerta na zeď, ale jak se říká, štěstí přeje připraveným S aplikací Horská služba připraveni budete (šťastní a připravení!). Kdybyste se na horách někdy ocitli v nouzi, tato aplikace se stane vaším andělem strážným. Kromě základní funkce přivolání pomoci v podobě nejbližší hlídky Horské služby umí například také vyhledat lyžařská střediska, zprostředkovat aktuální údaje o sněhových podmínkách, zmapovat nebezpečí lavin v lokalitě a ještě ukázat aktuální počasí. Tak co, už ji máte nainstalovanou?
 

Horska-sluzba.jpg

Video aplikace Horská služba:
https://www.youtube.com/watch?v=foToaJcgrTk
 
Aplikace Horská služba ke stažení na Google Play
 
Napadají vás další zajímavé aplikace, bez kterých se na sjezdovce prostě neobejdete? Povězte nám o nich! 

Přečtěte si také