obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Tohle tady ještě nebylo a už nebude. Vyhrajte soukromý koncert Chinaski

Chcete vyhrát jedinečný zážitek, na který budete vzpomínat do konce života? Svůj vlastní koncert jedné z nejpopulárnějších domácích kapel přitom získáte jednoduše.

Vyhrajte koncert Chinaski jen pro tebe!

Skupina Chinaski vznikla už v roce 1987, a to původně pod názvem Starý hrady.

Letos v květnu vydali svou již desátou studiovou desku s názvem Není nám do pláče. Pochází z ní i stejnojmenný singl, který se už řadu týdnů drží na předních místech domácích rádiových hitparád.Na jejich koncerty chodí desítky tisíc fanoušků, vy ale můžete získat privátní show! Stačí k tomu pár jednoduchých kroků. Registrujte se na webu společnosti Sazka, při registraci nezapomeňte vyplnit bonusový kód CHINASKI a proveďte v době trvání soutěže vklad v minimální výši 100 Kč na Můj účet. Pak už jen zbývá čekat, jestli koncert vyhrajete právě vy. Výherce koncertu bude losovat Michal Malátný z Chinaski 21. prosince 2017.

Jeden výherce tak získá zážitek, na který už nezapomene – exkluzivní soukromý koncert Chinaski. Parametry a místo kání koncertu jsou přitom zcela ve vaší režii. Chinaski vám mohou zahrát na svatbě, narozeninách, v oblíbeném klubu, v garáži, u táboráku, na zahradní grilovačce nebo kdekoliv jinde. Ať už to ale bude kdekoliv, bude to legendární!

Chinaski jen pro tebe. Více zde!

Přečtěte si také