obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Tohle jsou opravdu podivně zvláštní výhry

Někteří lidé mají prostě víc štěstí než jiní. Jak si jinak vysvětlit následující příběhy, které se opravdu staly. Někdo vydělá na tom, že je prostě jen zapomnětlivý. Jiný, jako třeba angličanka Susan, zase věří v posmrtnou komunikaci s otcem. Ať už jde opravdu o něco mezi nebem a zemí nebo prostě jen o náhodu, štěstěnu se vyplatí pokoušet.


Vsadil dvakrát

 

Derek Ladner z anglického Cornwallu sází mnoho let. Jako řada jiných lidí, i on na tiketu zaškrtává vždy stejná čísla. Věřil, že jednou to prostě vyjít musí. Jednoho dne si ale nebyl jistý, jestli lístek podal nebo ne. Pro jistotu se proto vydal vsadit podruhé. A vyhrál. Brzy zjistil, že si opravdu vsadil dvakrát a z jackpotu si tak odnesl místo jednoho podílu hned dva, bez mála sto tisíc liber, v přepočtu zhruba tři a půl milionu korun.

 

Znamení od mrtvého otce


Susan Crosslandová našla krátce po smrti svého otce v bytě bílé peříčko. Schovala si ho a vnímala jej jako důkaz, že na ní otec pořád dohlíží. O dva roky později našla další bílé pírko. To považovala za znamení, že si má vsadit v loterii otcova šťastná čísla. Udělala to a vyhrála. Nutno podotknout, že se Susan její víra v něco mezi nebem a zemí opravdu vyplatila. Na účet jí přišlo přes milion liber, v přepočtu zhruba 34 milionů korun.Výhra v horoskopu

 

Rachel Bryan si jednou ráno přečetla svůj horoskop. Ten ji předpovídal velkou výhru. Pragmatická koncipientka tomu nevěnovala příliš velkou pozornost. Pak si ale přečetla jiný horoskop – a zase – prý ji čeká velká výhra. To už bez povšimnutí nenechala a udělala dobře. Vyhrála jackpot, v přepočtu 85 milionů korun. Ještě dlouho pak děkovala své šťastné hvězdě.Když se Ryba spojí s Býkem


Byla to matka Carly Wiggettové, která ji přiměla vsadit. Přečetla si totiž v horoskopu své dcery, že když se Ryba spojí s Býkem a vsadí si, vyjde to. Carly tak vyplnila sázenku se svojí přítelkyní Becky. Každá vyhrála v přepočtu necelých šest milionů korun, nestačila se divit. Děvčata to zřejmě vydatně oslavila.
 

Foto: national-lottery.co.uk, dailymail.co.uk

Přečtěte si také