obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Tento pán sází už od roku 1957!
Nedávno nám na Facebook Sazky dorazila velmi milá zpráva. Byla od Ľudovíta Ivičiče, který sází Sportku pravidelně už od roku 1957. To je téměř 60 let! Je přitom možné, že jde v tomto ohledu o absolutního rekordmana. Sázíte déle? Pak se nám ozvěte!
„Můžete a nemusíte věřit, kromě sázek na zápasy, které podávám občas, jsem tipujícím Sportky od 1. 11. 1957. V tento den jsem nastupoval vojenskou prezenční službu. Na rozloučenou se sešla rodina a mezi jiným jsme se rozhodli, že každý natipuje jeden sloupek,“ vzpomíná 78letý Ľudovít Ivičič.

Původních 9 sloupců se do roku 1960 rozrostlo na 13. Třináct sloupců, které pan Ivčič podává dodnes. „Nepamatuji, že bych vynechal slosování, až na jeden týden někdy okolo roku 1979,“  dušuje se náš rekordman. Ten si tak prošel snad všemi verzemi sázenek, od tiketů s kopíráky až po ty dnešní.

Pan Ivčič se nám přitom ozval hlavně ze zvědavosti. Zajímá ho, zda se v ČR či na Slovensku najde ještě někdo, kdo by sdílel jeho celoživotní nadšení pro Sportku. „Mám za to, že nemám napodobitele,“  píše a na závěr dodává: „Nemohu však nepodat tipy své a svých milých. Jednak čekám na naplnění rčení Když se štěstí unaví sedne i na dědka a jednak je to svým způsobem pieta k těm, co už nemohou tipovat se mnou.“

Najde se někdo, kdo sází ještě déle nebo je pan Ľudovít Ivičič skutečně absolutním hráčským rekordmanem?

Přečtěte si také