Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Teenager věnoval téměř celou svou výhru rodičům. Nechal si jen 1 procento

22.06.2017 / 08:12
Když vyhrajete, tak se nejspíš podělíte se svými přáteli a rodinou. Že byste jim ale nechali 99 procent své výhry? To chce být doopravdy charakter. A nebo mít své rodiče vážně rád.
Je celkem běžné, že se výherci v loterii podělí o své štěstí s rodinou, příbuznými či kamarády. Nicméně, všechno má své meze. Příběh devatenáctiletého mladíka, který většinu výhry věnoval svým rodičům, je poměrně velká rarita.

Devatenáctiletý mladík vyhrál na stírací los 500 tisíc dolarů, tedy nějakých 12,5 milionu korun. Z výhry si přitom nechá jenom jedno procento – částku zhruba 125 tisíc korun, kterou investuje, nicméně zbytek půjde jeho rodičům.

Svoje rozhodnutí vysvětluje tím, že pro něj a jeho sestru udělali rodiče tolik věcí. Chlapec výherní los pořídil na benzínové stanici v americkém státě Michigan. Los setřel přímo na místě a myslel si, že si z něj obsluha dělá legraci.

Chlapec tak během několika málo vteřin proměnil 10 dolarů na 500 tisíc. Dobrou výchovu a takovou lásku k rodičům by však nezaplatily ani všechny peníze světa.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět