obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Taxikářka vyhrála 115 milionů. Nechala se nafotit jako známá herečka

Luxusní šaty, vytvoření stejné fotografie, jakou má její oblíbená herečka, nebo operace, po níž vypadá o 15 let mladší. Takhle utrácí výherkyně pohádkového bohatství.

Když vyhrajete tak úctyhodný obnos, jako je 115 milionů korun, přestane být problém skoro cokoliv. Své o tom ví britská taxikářka Melissa Edeová, která si díky losu setřela výhru 4 miliony liber a teď si plní jeden sen za druhým.

16 hodin denně v práci a k jídlu jen vločky

Předtím, než vyhrála snový obnos, Melissa Edeová žádným bohatstvím neoplývala. Spíše naopak. Živila se totiž jako taxikářka a kvůli finanční tísni nastupovala i na šestnáctihodinové směny. Jak prozradila deníku Mirror, občas také za celý den snědla pouze misku ovesných vloček. Dokonce jí prý hrozila i exekuce.

Když den před Silvestrem jela domů z práce, zastavila se v trafice pro noviny a s nimi si zakoupila i stírací los Britské národní loterie. Hned, jak přijela domů, ho setřela a jaké bylo její překvapení, když zjistila, že získala hlavní výhru ve výši 4 miliony liber!

jenner_srovnani-(1).jpg

Výhra 4 miliony liber jí doopravdy změnila život

„V práci jsem okamžitě dala výpověď a užila si po desítkách let první volný Silvestr,” svěřila se deníku Mirror. Hned také začala plánovat, jak peníze utratí. Na řadu nejprve přišly praktické plány jako nový dům nebo automobil.

Nakoupila si i luxusní oblečení a nechala si udělat několik plastických operací, jež jejímu vzhledu ubraly mnoho let. A rovněž se vyfotografovala po vzoru své oblíbené herečky Caitlyn Jennerové, jak ji zachytili na obálku časopisu Vanity Fair.

Nejdřív kniha a pak možná i film

A proč právě Jennerová jako vzor? Stejně jako Melissa, i Jennerová kdysi bývala mužem, jenž se začal měnit na ženu v roce 2015. Stejnou proceduru má za sebou také Melissa, která by ráda byla vzorem pro celou gay a lesbickou komunitu.

A jaké jsou její plány do budoucnosti? V současné době se mluví o její reality show a prodala i práva na knihu i film o svém životě. „Film ale vstoupí na plátna kin jen s jednou podmínkou - nebude mě hrát nikdo jiný než Lady Gaga!” se smíchem uzavírá Melissa Edeová.

Přečtěte si také