obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Tak trochu jiné velikonoční vajíčko. V ceně auta
Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný…. Jasně, jsou tu Velikonoce. Ale co takhle hody, hody, doprovody, dejte nejdražší vejce světa. Pravda, trochu smělé, ale co myslíte, že byste dostali? Možná se budete divit. Napovíme, že kraslice ani nabarvené vajíčko to není.
Jde o „obyčejné“ čokoládové vajíčko. Jen tak ho ale nesníte, i kdyby bylo sebechutnější. Minimálně vám určitě zaskočí, až zjistíte, kolik stojí. Dvacet pět tisíc liber. Jedno.

vejce2-zdroj-metro-co-uk.jpg

Pro mnoho lidí je to otázka mezi tím koupit si naše velikonoční vajíčko nebo si koupit auto. Ale existuje řada lidí, které se do něj prostě zamilují a musí ho mít,“ říká Christine Taylorová, majitelka firmy, která vejce vyrábí.

Pravda, zase je řádně ozdobené, na první pohled je patrná inspirace Ruskem. Za tento „drobný peníz“ můžete mít pravou belgickou čokoládu nejen ve tvaru vejce, ale i s jednorožcem, drakem nebo ve tvaru hradu. A to už se vyplatí.

vejce-zdroj-metro-co-uk-(1).jpg

Nutno přiznat, že je toto čokoládové vejce propracované do nejmenšího detailu. A ano, pokud chcete překvapit české koledníky, určitě se vám to povede. Ne jeden si ale bude možná myslet, že u předešlé dámy vypil až příliš panáků. Možná jim budete jen těžko vysvětlovat, že z vajíčka, které si vykoledovali, se neklube kuřátko, ale jednorožec.

Zkrátka fantazii se meze nekladou. Tak hezké Velikonoce!

Zdroj foto: metro.co.uk
 

Přečtěte si také