Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Sušenky štěstí prozradily výherní čísla

Sušenky štěstí prozradily výherní čísla
Společnost na výrobu čínských sušenek štěstí (tzv. fortune cookies) si zadělala na pěknou polízanici, když jeden z jejích textařů napsal do sušenek čísla, která byla tažena v místní loterii.

Sušenky štěstí (Fortune cookies) jsou sladké sušenky z mouky a hnědého cukru, se špetkou anýzu, kardamonu a hřebíčku. Tyto křehké sušenky se pečou dozlatova na horkém tuku, ještě předtím jsou do nich vkládány papírky s "věštbou".

Věštba ze sušenek se opravdu vyplnila

Problém byl, že čísla z jedné "věštby" v těchto sušenkách výrobci skutečně vyšla, loterie pak zaznamenala rekordních 110 výherců a spustila rozsáhlé vyšetřování. Textař Nostradamus zaměstnaný ve firmě na výrobu těchto sušenek měl ale zkrátka jen z pekla štěstí, zaměstnavateli udělal skvělou reklamu a řady pojídačů sušenek štěstí notně posílily. Tomu říkáme marketingový tah!

A co si myslíte o textaři s prozíravostí delfského orákula? Zkusíte při příští návštěvě čínské restaurace sušenku štěstí, abyste viděli, co vás čeká a nemine, nebo si raději budete držet linii, protože „těm nesmyslům“ stejně vůbec nevěříte? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem.

Přečtěte si také