obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Štvou vás sousedi? Naštvěte vy je!
Soused odvedle si zase koupil novou sekačku, neustále se vám pošklebuje kvůli vašemu seschlému trávníku, a jeho otravné dětičky s kopačákem už nemůžete ani vystát? To chce revanš! Plán je jasný – bez výhry to nepůjde. Takže hurá vsadit, a půl práce je hotovo. V Eurojackpotu je teď 1,131 miliardy korun.

Závidíte sousedovi třeba jeho zahradní bazén? Není nic jednoduššího, než si pořídit oázu, oproti které bude jeho brouzdaliště vypadat jako žabinec v Horní Dolní. Inspirací by mohl být třeba bazén, ke kterému člověk nepotřebuje ani zahradu. Je totiž na střeše. Na samotném vrcholu mrakodrapu Palms v Las Vegas. Patří samotnému majiteli Playboye Hughovi Hefnerovi – nicméně patentově chráněný ho stařík nemá – tak proč si nepostavit obdobný. Bazén s logem zajíčka zabírá dva akry (!), k cachtání hraje DJ na přání a Hughovi dělají společnost i nejkrásnější dámy slavného pánského magazínu. I kdyby u takového skvostu ale člověk ležel sám, závistiví sousedi by neměli daleko k infarktu.

 

Pokud je soused otrlý, a vy na něj máte skutečně pifku, bazénem ho neodrovnáte. Chtělo by to nasadit vyšší level – třeba okázalou grilovačkou. Zapomeňte ale na táborák, a nařezávání špekáčků. Boháči hází steaky na gril potažený čtyřiadvacetikarátovým zlatem – od společnosti BeefEater Barbecues. Stojí v přepočtu skoro 3 miliony korun. Opékač má dokonce i wok, příklop pro pečení a nebo i malý konvektomat. Dá se objednat přes internet – to rodince od vedle ale neříkejte. Jen ať se po něm marně shánějí v Budějovicích na „Zemi Živitelce“. Podpalovat doporučujeme stylově – balíčkem bankovek.

 

 

Pokud budete postupovat podle návodu, sousedé vám už pravděpodobně dali pokoj. Jenže, jak si pojistit, aby vás neotravovali ani jejich potomci?

Efektivní – ale pro zbrusu nového výherce Superjackpotu – také poměrně velmi levným pomocníkem, je pořídit si správného domácího mazlíčka a strážce zahrady v jednom.

Pro tyto účely jsou ideální sibiřští tygři, pumy, jaguáři – a pro toho, kdo nechce troškařit, je tu i král zvířat, lev. Jeho řev je slyšet na kilometry, a to už si dětičky rozmyslí, jestli si budou míčem pinkat přes váš plot. Šelma sice měsíčně prožere tisíce, nicméně pořizovací cena se pohybuje jen okolo směšných padesáti tisíc. A zahradu můžete nechávat nadosmrti odemčenou!

Napadlo by Vás nějaké další originální řešení, jak se vypořádat se sousedem? Podělte se o to s námi?   

Přečtěte si také