Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Štvou vás sousedi? Naštvěte vy je!

Štvou vás sousedi? Naštvěte vy je!
Soused odvedle si zase koupil novou sekačku, neustále se vám pošklebuje kvůli vašemu seschlému trávníku, a jeho otravné dětičky s kopačákem už nemůžete ani vystát? To chce revanš! Plán je jasný – bez výhry to nepůjde. Takže hurá vsadit, a půl práce je hotovo. V Eurojackpotu je teď 1,131 miliardy korun.

Závidíte sousedovi třeba jeho zahradní bazén? Není nic jednoduššího, než si pořídit oázu, oproti které bude jeho brouzdaliště vypadat jako žabinec v Horní Dolní. Inspirací by mohl být třeba bazén, ke kterému člověk nepotřebuje ani zahradu. Je totiž na střeše. Na samotném vrcholu mrakodrapu Palms v Las Vegas. Patří samotnému majiteli Playboye Hughovi Hefnerovi – nicméně patentově chráněný ho stařík nemá – tak proč si nepostavit obdobný. Bazén s logem zajíčka zabírá dva akry (!), k cachtání hraje DJ na přání a Hughovi dělají společnost i nejkrásnější dámy slavného pánského magazínu. I kdyby u takového skvostu ale člověk ležel sám, závistiví sousedi by neměli daleko k infarktu.

 

Pokud je soused otrlý, a vy na něj máte skutečně pifku, bazénem ho neodrovnáte. Chtělo by to nasadit vyšší level – třeba okázalou grilovačkou. Zapomeňte ale na táborák, a nařezávání špekáčků. Boháči hází steaky na gril potažený čtyřiadvacetikarátovým zlatem – od společnosti BeefEater Barbecues. Stojí v přepočtu skoro 3 miliony korun. Opékač má dokonce i wok, příklop pro pečení a nebo i malý konvektomat. Dá se objednat přes internet – to rodince od vedle ale neříkejte. Jen ať se po něm marně shánějí v Budějovicích na „Zemi Živitelce“. Podpalovat doporučujeme stylově – balíčkem bankovek.

 

 

Pokud budete postupovat podle návodu, sousedé vám už pravděpodobně dali pokoj. Jenže, jak si pojistit, aby vás neotravovali ani jejich potomci?

Efektivní – ale pro zbrusu nového výherce Superjackpotu – také poměrně velmi levným pomocníkem, je pořídit si správného domácího mazlíčka a strážce zahrady v jednom.

Pro tyto účely jsou ideální sibiřští tygři, pumy, jaguáři – a pro toho, kdo nechce troškařit, je tu i král zvířat, lev. Jeho řev je slyšet na kilometry, a to už si dětičky rozmyslí, jestli si budou míčem pinkat přes váš plot. Šelma sice měsíčně prožere tisíce, nicméně pořizovací cena se pohybuje jen okolo směšných padesáti tisíc. A zahradu můžete nechávat nadosmrti odemčenou!

Napadlo by Vás nějaké další originální řešení, jak se vypořádat se sousedem? Podělte se o to s námi?   

Přečtěte si také