obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sto tisíc v online soutěži s Rentiérem má majitele
V online soutěži s losy řady Rentiér jsme celkem 28 dní rozdávali denně 10 000 Kč a čtyřikrát 1 000 Kč.  Co bylo nutné udělat? Pouze nahrát jakýkoliv los Rentiér, Super Rentiér nebo Mega Rentiér, ať už výherní, nebo nevýherní, na soutěžní microsite rentiervyhrava.cz.
A pak už jen čekat, jestli bude Vaše jméno vylosováno. Denně mohl každý nahrát až 5 losů a svou šanci, jak uspět, zvyšovala hodnota losu – s Rentiérem jste se dostali do osudí 1x, se Super Rentiérem 2x a s Mega Rentiérem dokonce třikrát.

Na závěr soutěže čekala jedna třešnička na dortu – no možná spíš třešeň – ze všech účastníků soutěže jsme vylosovali jednoho výherce 100 000 Kč!

rentier-vyherce-(800x639).jpg

Představujeme vám paní Petru z Plzeňska, která je šťastnou výherkyní 100 000 Kč v naší online soutěži s losy z řady Rentiér. Pro výhru přijela s dcerou a o tom, jak peníze investuje, teprve popřemýšlí spolu se zbytkem rodiny.

Rozdali jsme ale ještě 28 cen v hodnotě 10 000. A vy jste z výher měli opravdu radost a my děkujeme výherci za zaslanou fotografii.

pan-s-losy-(800x583).jpg

Nabízíme ješě přehlednou infografiku, abyste se mohli podívat, jak se vám ve hře dařilo.


Přečtěte si také